Remont budynku z przeznaczeniem na Gminny Inkubator Przedsiębiorczości.
Gmina Trzciana
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00120093
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00120093/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-13 08:54
- Lokalizacja
- Trzciana, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ab7875fe-8f1b-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 8681021259
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00120093 z dnia 2022-04-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku z przeznaczeniem na Gminny Inkubator Przedsiębiorczości.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzciana
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660648
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Trzciana 302
1.5.2.) Miejscowość: Trzciana
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-733
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 146484420
1.5.8.) Numer faksu: 146136301
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@trzciana.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzciana.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://trzciana.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont budynku z przeznaczeniem na Gminny Inkubator Przedsiębiorczości.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab7875fe-8f1b-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00120093
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018889/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remont budynku z przeznaczeniem na Gminny Inkubator Przedsiębiorczości.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt: Gminny Inkubator Przedsiębiorczości w Trzcianie, dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 3 Oś Priorytetowa Przedsiębiorcza Małopolska, Działanie 3.2 Promocja podstaw przedsiębiorczych oraz potencjał IOB, Typ projektów A promocja podstaw przedsiębiorczych, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00059848/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RISKIR.271.1.3.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 616733,15 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W istniejącym budynku administracyjno - usługowym zlokalizowanym na działce nr 902/2 w miejscowości Trzciana, planuje się dokończenie robót budowlanych mających na celu adaptację całego obiektu na budynek Gminnego Inkubatora Przedsiębiorczości. Będzie to budynek administracyjny - wyposażony w stanowiska komputerowe, dostęp do Internetu, obsługę administracyjną oraz doradztwo merytoryczne służący osobom planującym rozpocząć działalność gospodarczą.
Prace przy obiekcie ograniczają się do dokończenia następujących robót:
1.Roboty wykończeniowe:
- wykonanie nowej posadzki z izolacją przeciwwodną i ociepleniem styropianem EPS 100 gr. 15 cm:
- posadzka wykończona gresem - około 7 m²,
- posadzka żywiczna modyfikowana - około 210 m²;
- wycieraczka systemowa skrzynkowa z osadnikiem metalowym - aluminiowym z rusztem tekstylnym osuszającym o wym. 60x120 - 2 sztuki;
- wzmocnienie słupów wewnętrznych poprzez obudowę kątownikiem stalowym gorącowalcowanym 10x10 mm, po wcześniejszym wykończeniu słupów gładzią z zaprawy murarskiej;
- wykończenie sufitów - sufity podwieszane 220 m²;
- prace wykończeniowe i malarskie;
- rury spustowe z blachy powlekanej fi 150 mm;
- wykonanie ścianek przeszklonych;
2.Roboty elektryczne:
- dokończenie instalacji elektrycznej w zakresie oświetlenia podstawowego, awaryjnego i architektonicznego;
- instalacja alarmu włamaniowego, sieci lokalnej LAN, monitoringu CCTV;
- instalacja fotowoltaiczna;
- dokończenie instalacja odgromowa.
3.Roboty w zakresie instalacji sanitarnej:
- montaż umywalek, zlewozmywaków, misek ustępowych wraz z osprzętem;
- montaż uchwytów w toaletach dla niepełnosprawnych;
4.Roboty polegające na wykonaniu zagospodarowania terenu:
- wykonanie ogrodzenia z blachy cięto-ciągnionej na słupach stalowych. Słupy HEA 300 - 28 sztuk długości 400 cm mocowanie do stóp za pomocą marek stalowych posadowione na stopach fundamentowych - pozostało do wykonania część fundamentów fi40 cm oraz fundamenty wiercone fi25 cm - zgodnie z załącznikiem graficznym A1. Marki z blachy stalowej gr. 15 mm, kotwy fi 20 mm długość 400 mm - 4 sztuki na każdy słup;
- wykonanie zagospodarowania terenu - roboty ziemne, położenie kostki brukowej, obsypanie kruszywem, montaż ławek, kosza, stojaka na rowery, sadzenie drzew, trawniki - według załącznika graficznego.
Dla potrzeb nowej funkcji budynku zaprojektowano obudowę zewnętrzną w postaci ogrodzenia - konstrukcji metalowej ażurowej zamocowanej do profili zimnowalcowanych. Projektowana obudowa nie jest powiązana konstrukcyjnie z istniejącym budynkiem, jest samonośną, niezależną konstrukcją nie wypływającą na statyczny układ budynku. Panele z siatki stalowej cięto-ciągnionej zamocowane do stalowych słupów. Konstrukcja ogrodzenia przystosowana jest do łatwego montażu na niej informacji wizualnej i oświetlenia. Siatka cięto-ciągniona może być wykonana z blachy stalowej ocynkowanej pomalowanej proszkowo zamiast opisanej w rozwiązaniu systemowej aluminiowej. Wybór należy uzgodnić z inwestorem. Wymiary arkuszy siatki należy dostosować do rysunków elewacji. Wzór siatki może być dowolny pod warunkiem zachowania drobnego ażuru. Sposób montażu siatki jest pokazany na rysunkach detalu. Rozwarcie oczek należy kierować do góry tak, aby dostęp światła dziennego był jak największy. Istnieje możliwość wyboru dowolnego systemu siatek CC pod warunkiem zachowania standardu estetycznego akceptowanego przez projektanta i przeliczenia przez uprawnionego konstruktora i na podstawie jego rysunków, za które weźmie odpowiedzialność.
Projekt obudowy zakłada kolorystykę białą urozmaiconą pionowymi pasami w kolorach logo Małopolski. Są to pasy w kolorach: żółtym, niebieskim, zielonym i ciemnoróżowym. Na ścianach frontowej wschodniej i południowej umieszczony będzie napis „Gminny Inkubator Przedsiębiorczości” i herb Gminy Trzciana. Ponadto przewidziano miejsce na logo firm powstających w inkubatorze przedsiębiorczości.
5. Przedmiot zamówienia ma być wykonany w oparciu o dokumentację projektową stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie wskazanym powyżej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót w zakresie wskazanym powyżej. Przedmiary robót są materiałem pomocniczym w celu ułatwienia wykonawcy obliczenia ceny oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45321000-3 - Izolacja cieplna
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 961317,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1189386,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 961317,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firmę Handlowo-Budowlaną MIX-BUD Mirosław Nowak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 869130893
7.3.4) Miejscowość: Chronów 188
7.3.5) Kod pocztowy: 32-720
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 961317,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-04-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |