DOSTAWA WARZYW I OWOCÓW DLA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W KLISINIE I PODLEGŁYCH ZAKŁADÓW /RADYNIA, BOBOLUSZKI, DZBAŃCE I BLISZCZYCE/ - ZNAK SPRAWY 2/2022
Dom Pomocy Społecznej w Klisinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00121345
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-13 13:59
- Lokalizacja
- Lisięcice, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7481048649
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy
Wykonawcy
2 przyznane
TOMASZ PRZYBYŁEK48-200 Prudnik, PL
36 696 PLNTOMASZ PRZYBYŁEK48-200 Prudnik, PL
92 696,4 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.