Przebudowa ulicy Łódzkiej w Rzgowie

GMINA RZGÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00122209
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00122209/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-14 10:03
Lokalizacja
Rzgów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cb40a4c1-a136-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
7282606012
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00122209 z dnia 2022-04-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ulicy Łódzkiej w Rzgowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzgów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057827

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. 500-lecia 22

1.5.2.) Miejscowość: Rzgów

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-030

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: 042 214-12-10

1.5.8.) Numer faksu: 042 214-12-07

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rzgow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzgow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://rzgow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ulicy Łódzkiej w Rzgowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb40a4c1-a136-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00122209

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00036775/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Przebudowa ulicy Łódzkiej w Rzgowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00085875/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP 271/5/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2099213,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest przebudowa ul. Łódzkiej w Rzgowie (droga powiatowa nr 2942E). Długość przebudowywanego odcinka drogi wynosi 950 mb. Zakres robót obejmuje remont istniejącej jezdni oraz przebudowę zjazdów indywidualnych do posesji, zjazdów publicznych i poboczy po zachodniej stronie pasa drogowego. Zachowuje się istniejące odwodnienie rowami – w celu ułatwienia spływu wody, niniejszy projekt obejmuje jedynie odmulenie istniejących rowów w niezbędnym zakresie oraz wymianę części rur na zjazdach i odcinku rowu krytego.
− 45 233-120-6 Roboty w zakresie budowy dróg
− 45 111-000-8 Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
− 45 233-220-7 Roboty w zakresie nawierzchni dróg
− 45 233-200-1 Roboty w zakresie różnych nawierzchni
− 45 233-222-1 Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający nie wyraził zgody na zwiększenie środków do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1707168,78 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2534036,78 PLN

2022-04-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane