Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Wisła – etap II: ul. 1 Maja 66

Gmina Wisła

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00122275
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00122275/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-14 10:24
Lokalizacja
Wisła, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d33cfbda-a05b-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
5482405659
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty izolacyjneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne gazoweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00122275 z dnia 2022-04-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Wisła – etap II: ul. 1 Maja 66

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wisła

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182367

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac B. Hoffa 3

1.5.2.) Miejscowość: Wisła

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-460

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.wisla.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wisla.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://um.wisla.pl/SWZ/2022_termo_1maja66/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Wisła – etap II: ul. 1 Maja 66

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d33cfbda-a05b-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00122275

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00004655/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Wisła – etap II: budynek ul. 1 Maja 66

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

RPO WSL 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00082362/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGŚ.271.8.2022.JP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres prac: Izolacje, Wymiana stolarki drzwiowej i okiennej. Ściany zewnętrzne poniżej poziomu gruntu, Ocieplenie ścian powyżej poziomu gruntu, Renowacja elewacji, Ocieplenie ościeży okien i drzwi, Remont kominów, Ocieplenie stropu. Wymiana pokrycia dachowego, Obróbki blacharskie, Instalacja odgromowa, Remont tarasu + balkony, Remont schodów zewnetrznych, Malowanie + wymiana żarówek,, Tynki i okładziny ścian, Roboty malarskie, Roboty posadz, Instalacja gazu, instalacja wodno-kanalizacyjna, Urządzenia sanitarne i armatura, instalacja odgromowa, instalacja centralnego ogrzewania, instalacja wody zimnej i cwu, Biały montaż - armatura i urządzenia sanitarne, Pompa ciepła, Wymiana kotła gazowego,Instalacja odprowadzenia skropin, Aktywny system bezpieczeństwa instalacji gazowej, demontaże istniejącej instalacji elektrycznej, rozdzielnice, tablica licznikowa, złącze kablowe z przeciwpożarowym, zasilanie budynku, oświetlenie podstawowe, wyłączniki, oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne, gniazda, kable i przewody, instalacja teletechniczna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

w przedmiotowym postępowaniu na podstawie art. 255 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U z 2021 poz 1129 ze zmianami, zwanej dalej ustawą), dokonano unieważnienia postępowania z uwagi na to iż wybrany oferent uchylił się od podpisania umowy. W dniu 7 kwietnia 2022 roku Zamawiający dokonał wyboru oferty najkorzystniejszej dla przedmiotowego postępowania, na dzień 14 kwietnia 2022 roku został wyznaczony termin podpisania umowy. W dniu 13 kwietnia 2022 roku wybrany Wykonawca złożył pisemne oświadczenie o odstąpieniu od podpisania umowy.
2022-04-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane