Świadczenie usług edukacyjnych w Instytucie Badań nad Edukacją i Komunikacją. IA1.283.24.2022.DM
Politechnika Śląska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00123037
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-14 13:34
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6310200736
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
2 przyznane
María Dolores Martos PérezMadrid., ES
14 990 PLNMaría Dolores Martos PérezMadrid., ES
14 990 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.