Wybór Generalnego Wykonawcy dla zadania pn. Termomodernizacja obiektu Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo w Przasnyszu w systemie zaprojektuj i wybuduj
ZGROMADZENIE S.S. MIŁOSIERDZIA ŚW.WINCENTEGO A PAULO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00123682
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00123682/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-14 21:23
- Lokalizacja
- Przasnysz, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a87e747a-9357-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 7611424342
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00123682 z dnia 2022-04-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wybór Generalnego Wykonawcy dla zadania pn. Termomodernizacja obiektu Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo w Przasnyszu w systemie zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZGROMADZENIE S.S. MIŁOSIERDZIA ŚW.WINCENTEGO A PAULO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00622717600166
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Świerczewo 9
1.5.2.) Miejscowość: Przasnysz
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ekonomat@poczta.fm
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szarytki.waw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://sidaspzp.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Kościelna osoba prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wybór Generalnego Wykonawcy dla zadania pn. Termomodernizacja obiektu Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo w Przasnyszu w systemie zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a87e747a-9357-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00123682
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00063901/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P/1/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4985000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Ocieplenie stropu zewnętrznego;
• Ocieplenie stropu na strychu nieogrzewanym;
• Remont pokrycia dachowego, wykonanie podłogi na izolacji na strychu oraz wymiana 8 okien na strychu;
• Ocieplenie ścian zew. Cz. D budynku;
• Ocieplenie ścian piwnic i w gruncie;
• Wymiana stolarki okiennej w całym budynku, wraz z montażem nawiewników higrosterowalnych;
• Ocieplenie ścian zew. cz. A, B oraz C budynku;
• Wymiana stolarki drzwi zewnętrznych na aluminiową ciepłą;
• Ocieplenie dachu i stropodachu wełną mineralną, wymiana pokrycia dachowego i remont więźby dachowej;
• Demontaż instalacji, montaż przewodów ciepłej wody i cyrkulacji, ocieplenie przewodów, montaż zaworów termostatycznych na cyrkulacji montaż armatury wodooszczędnej przy umywalkach, wannach i prysznicach;
• Wymiana grzejników, montaż zaworów termostatycznych zdalnie sterowanych (radiowych), wymiana przewodów,
• Wymiana węzła cieplnego na kompaktowy;
• Modernizacja punktów świetlnych i wymiana na nowe LED oraz podpięcie do systemu zarządzania energią BEMS;
• Wykonanie instalacji fotowoltaicznej;
• Dostawa i montaż elektronicznego systemu zarządzania energią w budynku BEMS, zarządzającego wszystkimi instalacjami wewnętrznymi budynku tj. c.o., c.w.u. oświetlenie
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5680000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5680000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): P.H.U. BUDOMUR Sp. z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: P.U.H. Artur Piechotka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5681596998
7.3.3) Ulica: Ogrodowa 5
7.3.4) Miejscowość: Pułtusk
7.3.5) Kod pocztowy: 06-100
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5680000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-28| 2022-04-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |