Remont i zagospodarowanie terenu wokół Centrum Kultury i Sportu w Osieku oraz zakup 3 desek SUP
GMINA OSIEK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00125083
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00125083/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-19 09:12
- Lokalizacja
- Osiek, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bdd94dcd-a3d1-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 8741687632
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00125083 z dnia 2022-04-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i zagospodarowanie terenu wokół Centrum Kultury i Sportu w Osieku oraz zakup 3 desek SUP
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSIEK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118448
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 85
1.5.2.) Miejscowość: Osiek
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-340
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 56 493 81 21
1.5.8.) Numer faksu: +48 56 493 81 21
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gminaosiek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminaosiek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gminaosiek/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i zagospodarowanie terenu wokół Centrum Kultury i Sportu w Osieku oraz zakup 3 desek SUP2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bdd94dcd-a3d1-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00125083
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035935/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Zakup 3 desek SUP oraz remont i zagospodarowanie terenu wokół Centrum Kultury i Sportu w Osieku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt "Zakup 3 desek SUP oraz remont i zagospodarowanie terenu wokół Centrum Kultury i Sportu w Osieku" - realizowany w ramach Priorytetu 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00088438/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KPFZ.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 213369,97 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest: remont i zagospodarowanie terenu wokół Centrum Kultury i Sportu w Osieku oraz zakup 3 desek SUP.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
- roboty rozbiórkowe sufitu w sali, okładzin ściennych
- przygotowanie podłoża ścian do wykonania gładzi
- wykonanie gładzi ściennych
- malowanie ścian
- wykonanie lamperii z tynków mozaikowych
- wykonanie sufitu podwieszonego wraz z konstrukcją wsporczą pod montaż klimatyzatorów
- naprawa elewacji zewnętrznej
- docieplenie elewacji w części
- wykonanie tynków zewnętrznych nakrapianych
- wykonanie cokołów z tynków mozaikowych
- wykonanie grafiki (mural) na elewacji
- wykonanie wentylacji mechanicznej sali
- zamontowanie zestawu klimatyzatorów
- zamontowanie lamp zewnętrznych
- zamontowanie ławek zewnętrznych
- zamontowanie projektora multimedialnego wraz z ekranem
- zamontowanie systemu wideofonowego dla osób niepełnosprawnych
- zamontowanie tematycznych tablic edukacyjnych - dostawę 3 (nowych) desek SUP (Stand Up Paddle)
Lokalizacja obiektu: Osiek 81, działka nr 366/9, 262 obręb geodezyjny Osiek, gmina Osiek, powiat brodnicki, województwo Kujawsko-Pomorskie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ (OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31527210-1 - Latarnie
37412310-5 - Deski typu wakeboard, kneeboard lub boogieboard
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
UZASADNIENIE PRAWNE:Zgodnie z art. 255 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zmianami), Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty).
UZASADNIENIE FAKTYCZNE:
Bezpośrednio przed otwarciem ofert na stronie postępowania zamieszczona została informacja o kwocie jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia.
W postępowaniu złożono 2 oferty.
Oferta nr 1 została odrzucona.
Cena drugiej oferty złożonej w postępowaniu przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie nie jest możliwe zwiększenie tej kwoty do ceny przedstawionej w ofercie nr 2.
| 2022-04-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |