Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Ostaszewo
Gmina Ostaszewo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00124574
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00124574/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-15 12:16
- Lokalizacja
- Ostaszewo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ba7bb98e-ac34-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 5792069670
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00124574 z dnia 2022-04-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Ostaszewo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ostaszewo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747900
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 51
1.5.2.) Miejscowość: Ostaszewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-112
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 55 247 13 28
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@ostaszewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ostaszewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Ostaszewo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba7bb98e-ac34-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00124574
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015842/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Ostaszewo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00099179/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZ.271.16.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest termomodernizacja budynku użyteczności publicznej na terenie gminy Ostaszewo – budynek hali sportowej w Ostaszewie, zlokalizowanej na dz. nr 452 przy ul. Szkolnej w m. Ostaszewo. Termomodernizacja obejmuje wykonanie częściowego docieplenia ścian zewnętrznych wraz z wykonaniem nowej wyprawy tynkarskiej z silikonowego tynku cienkowarstwowego typu „baranek” (2,0mm), wymianę rynien i rur spustowych, wymianę zewnętrznej stolarki drzwiowej oraz remont/wymianę opaski wokół budynku. Wykonanie projektowanej termomodernizacji ma na celu poprawę warunków cieplno –wilgotnościowych w budynku oraz ogólną estetykę elewacji.
Przedmiotem inwestycji jest termomodernizacja budynku użyteczności publicznej na terenie gminy Ostaszewo – budynek Szkoły Podstawowej w Ostaszewie, zlokalizowanej na dz. nr 452 przy ul. Kościuszki w m. Ostaszewo. Termomodernizacja obejmuje wykonanie częściowego docieplenia ścian zewnętrznych wraz z wykonaniem nowej wyprawy tynkarskiej z silikonowo - silikatowego tynku cienkowarstwowego typu „baranek” (2,0mm), wykonanie nowych wypraw tynkarskich na podmurówce budynku, wymianę rynien i rur spustowych, wymianę zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie opaski wokół budynku z betonowej kostki brukowej, remont schodów zewnętrznych oraz wymianę grzejników wraz zaworami termostatycznymi. Wykonanie projektowanej termomodernizacji ma na celu poprawę warunków cieplno – wilgotnościowych w budynku oraz ogólną estetykę elewacji.
Przedmiotem inwestycji jest termomodernizacja budynku użyteczności publicznej na terenie gminy Ostaszewo – budynek Urzędu Gminy w Ostaszewie zlokalizowanego na dz. nr 348 przy ul. Kościuszki w m. Ostaszewo. Termomodernizacja obejmuje wykonanie docieplenia ścian zewnętrznych wraz z wykonaniem nowej wyprawy tynkarskiej z silikonowego tynku cienkowarstwowego typu „baranek” (2,0mm), wykonanie izolacji termicznej i przeciwwilgociowej ścian fundamentowych, wykonanie izolacji termicznej wraz z wykonaniem pokrycia stropodachu płaskiego, wymianę rynien i rur spustowych wraz z obróbkami blacharskimi, wymianę zewnętrznej stolarki okiennej wraz z montażem rolet zewnętrznych o napędzie ręcznym, wymianę zewnętrznej stolarki drzwiowej, montaż dwóch klimatyzatorów oraz remont/wymianę opaski wokół budynku oraz schodów zewnętrznych. Wykonanie projektowanej termomodernizacji ma na celu poprawę warunków cieplno – wilgotnościowych w budynku oraz ogólną estetykę elewacji.
Przedmiot inwestycji obejmuje wykonanie i montaż tablicy informacyjnej (1 sztuka) o wymiarach 180 × 120 cm. Tablicę należy wykonać z płyty kompozytowej, tworzywa sztucznego pleksi lub PCV o grubości minimum 3 mm albo umieszcza na podkładzie metalowym z podwójnie zawiniętą krawędzią. Miejsce montażu tablicy należy ustalić z Zamawiającym. Projekt tablicy informacyjnej zostanie przekazany wykonawcy po podpisaniu umowy na realizację zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Pzp „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.”Uzasadnienie faktyczne: W postępowaniu wpłynęły 2 oferty niepodlegające odrzuceniu. Oferty te przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i nie może jej zwiększyć. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1990136,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1927976,73 PLN
| 2022-04-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |