Modernizacja kompleksu edukacyjno-sportowego w m. Przytoczna

GMINA PRZYTOCZNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00124655
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00124655/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-15 12:39
Lokalizacja
Przytoczna, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a8e1f5ea-89a6-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
5950007539
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniamiRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie nawierzchni podłogowychRoboty elewacyjneSłoneczne moduły fotoelektryczneInstalacje słoneczneKonstrukcje gotoweRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

UB SZAŁATA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCIPoznań, PL · lot 0
2 091 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00124655 z dnia 2022-04-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu edukacyjno-sportowego w m. Przytoczna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZYTOCZNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 21096682300000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rokitniańska 4

1.5.2.) Miejscowość: Przytoczna

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-340

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 957494311

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@przytoczna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przytoczna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu edukacyjno-sportowego w m. Przytoczna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8e1f5ea-89a6-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00124655

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024225/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja kompleksu edukacyjno – sportowego w m. Przytoczna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00052327/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1829268,29 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania: „Modernizacja kompleksu edukacyjno-sportowego w m. Przytoczna” dofinansowanego w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
Część 1 zadania obejmuje roboty budowlane polegające na:
- wykonaniu nowej nawierzchni boiska hali,
- wykonaniu elewacji na budynku szkoły - ETAP II (elewacja od strony boiska),
- dostosowanie toalet i szatni do wymogów osób niepełnosprawnych,
- wykonie instalacji chłodzenia powietrza wentylacyjnego.

Część 1 zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych, a w szczególności:
1) wykonanie elewacji na budynku szkoły - ETAP II (elewacja od strony boiska), w tym:
 hydroizolację i docieplenie strefy cokołowej ścian zewnętrznych,
 docieplenie ścian zewnętrznych nadziemia budynku,
 wymianę rur spustowych, parapetów i obróbek blacharskich,
 wykończenia elewacji wraz z tynkami i malowaniem,
 wymianę i korekty położenia elementów instalacyjnych w rejonie elewacji,
 wykonane opasek wokół remontowanej elewacji z odtworzeniem nawierzchni w pasie wokół budynku.
UWAGA! Szczegółowy zakres prac został przedstawiony w załączniku nr 9a do SWZ - Dokumentacji projektowej (projekt wykonawczy oraz STWIOR) dotyczącej remontu elewacji budynku szkoły. Niniejszym zadaniem objęty jest wyłącznie ETAP II zadania, a mianowicie wykonanie prac od strony boiska (wraz ze ścianami szczytowymi).

2) dostosowanie toalet i szatni do wymogów osób niepełnosprawnych

UWAGA! Szczegółowy zakres prac został przedstawiony w załączniku nr 9b do SWZ - Dokumentacji projektowej (rzut obiektu oraz STWIOR) dotyczącej remontu toalet.

3) wykonie instalacji chłodzenia powietrza wentylacyjnego, w oparciu o:
 gazowe absorpcyjne wytwornice wody lodowej, zasilające sekcje chłodnic glikolowych, które należy zamontować do istniejących central wentylacyjnych (łącznie 15 sekcji),
 rozbudowa istniejącej instalacji gazowej,
 demontaż odcinków kanałów nawiewnych wraz z ponownym montażem kanałów i obudów,
 montaż czujników temperatury w pomieszczeniach.

UWAGA! Szczegółowy zakres prac został przedstawiony w załączniku nr 9c do SWZ - Dokumentacji projektowej dotyczącej instalacji gazu i instalacji chłodzenia powietrza wentylacyjnego.

4) wykonanie nowej nawierzchni boiska hali, w tym:
 rozebranie i wykonanie nowej podłogi sportowej z montażem osprzętu sportowego boisk,
 prace wykończeniowe ścian wraz z ich malowaniem,
 montaż napisu ściennego.

UWAGA! Szczegółowy zakres prac został przedstawiony w załączniku nr 9d do SWZ - Dokumentacji projektowej (projekt wykonawczy oraz STWIOR) dotyczącej remontu budynku hali sportowej. Niniejszym zadaniem objęty jest wyłącznie ETAP II zadania, a mianowicie wykonanie wymiany podłogi sportowej na nową.

3. Dodatkowe ustalenia dotyczące przedmiotu zamówienia.
1) Przedmiot zamówienia należy zrealizować z uwzględnieniem wymagań w zakresie dostępności obiektu dla osób niepełnosprawnych.
2) Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, sztuką budowlaną, wiedzą techniczną oraz zawartą z zamawiającym umową.
3) Załączone do SWZ przedmiary robót mają jedynie charakter pomocniczy, informacyjny. Wobec powyższego mogą występować rozbieżności pomiędzy ilością i zakresem prac wykazanych w załączonych przedmiarach robót, a ilością i zakresem prac do wykonania wynikających specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz dokumentacji projektowej. Ilości i zakres prac wskazany w przedmiarach robót nie jest wiążący dla wykonawcy.
4) Jeżeli w SWZ oraz jej załącznikach podana jest nazwa własna (w tym w dokumentacji projektowej), to oznacza, że została użyta/podana przykładowo. Wykonawca może zastosować materiały lub urządzenia równoważne, lecz o parametrach technicznych i jakościowych takich samych lub lepszych, których zastosowanie w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań przyjętych w dokumentacji projektowej. Oznacza to, że zamawiający dopuszcza zastosowanie materiałów równoważnych dla nazwanych materiałów i urządzeń, wymienionych w dokumentacji z zachowaniem ich wymogów w zakresie jakości. Przedstawione parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe oczekiwane przez zamawiającego i będą stanowiły podstawę oceny ewentualnych materiałów równoważnych. W przypadku przywołania w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 Pzp, zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne z opisywanym. W przypadku zaoferowania produktów równoważnych wykonawca jest zobowiązany wraz z ofertą złożyć oświadczenie oraz dokumenty na potwierdzenie równoważności zastosowanych materiałów, produktów i rozwiązań. Ciężar udowodnienia równoważności zaoferowanego przedmiotu spoczywa na wykonawcy.
5) W razie rozbieżności pomiędzy parametrami i standardem wykonania danego elementu wykonawca ma zastosować materiał, element, rozwiązanie, urządzenie lub element wyposażenia o wyższym standardzie.
6) Uwaga! Prace realizowane będą w czynnym obiekcie. Wykonawca zobowiązany jest do organizacji prac budowlanych w sposób nie zakłócający funkcjonowania placówki w roku szkolnym. Prace wymagające czasowych wyłączeń instalacji oraz powodujące znaczne uciążliwości (np. hałas) należy prowadzić po godzinach dydaktycznych oraz w dni wolne od nauki.
7) Prace związane z czasowym wyłączeniem z użytkowania pomieszczeń, należy prowadzić przede wszystkim w okresie przerwy wakacyjnej oraz w terminach uzgodnionych z Zamawiającym.
8) Teren prac należy prawidłowo oznakować oraz zabezpieczyć przed dostępem osób niepowołanych, w tym uczniów.
9) Uwaga! Potwierdzeniem prawidłowego wykonania robót budowlanych będzie dostarczenie Zamawiającemu dokumentacji powykonawczej, która obejmuje:
− oświadczenie kierownika robót budowlanych i sanitarnych zgodnie z Prawem budowlanym o zgodności wykonania obiektu z projektem oraz o doprowadzeniu do należytego stanu i porządku terenu budowy,
− oświadczenia projektantów o wystąpieniu zmian nieistotnych do projektów,
− protokoły utylizacji wszelkich odpadów budowlanych,
− protokoły prób, badań i sprawdzeń,
− protokoły przejęcia przez Zamawiającego materiałów z demontażu,
− protokoły odbiorów technicznych: częściowych i końcowych,
− stosowne atesty, aprobaty techniczne, deklaracje zgodności, receptury, świadectwa jakości i inne dokumenty potwierdzające dopuszczenie zastosowanych materiałów do obrotu i powszechnego stosowania w budownictwie,
− tabelaryczne zestawienie wartości wykonanych robót (na podstawie przedmiaru robót).

4. Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia zamawiającemu gwarancji jakości na całość wykonanych robót objętych umową na okres minimum 60 miesięcy.
Uwaga: Wydłużony okres gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert określonych w rozdziale XVIII ust. 4 pkt 2) SWZ.
5. Ustala się okres rękojmi równy okresowi gwarancji udzielonej na przedmiot zamówienia. Udzielona gwarancja nie ma wpływu na roszczenia w ramach obligatoryjnego systemu rękojmi. Bieg gwarancji i rękojmi rozpoczyna się następnego dnia licząc od daty odbioru końcowego robót lub od daty potwierdzenia usunięcia wad w razie ich stwierdzenia przy odbiorze końcowym robót. Zamawiający może dochodzić roszczeń z tytułu gwarancji i rękojmi także po upływie wyżej określonych terminów, jeżeli reklamował wadę przed upływem tego terminu.
6. Zamawiający wymaga, aby osoby wskazane przez wykonawcę, które będą uczestniczyć
w wykonywaniu zamówienia posiadały biegłą znajomość języka polskiego. W przypadku gdy ww. osoby nie będą posiadały biegłej znajomości języka polskiego na okres i dla potrzeb realizacji przedmiotu zamówienia wykonawca zobowiązany jest zapewnić tłumacza na własny koszt i własnym staraniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45432120-1 - Instalowanie nawierzchni podłogowych

45443000-4 - Roboty elewacyjne

4.5.5.) Wartość części: 1626016,26 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania: „Modernizacja kompleksu edukacyjno-sportowego w m. Przytoczna” dofinansowanego w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
Część 2 - zamówienia obejmuje wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” - instalacji fotowoltaicznej o łącznej mocy do 50 kWp

ETAP I –
 wykonanie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym z ustawą Prawo budowlane, Polskimi Normami oraz zasadami wiedzy technicznej oraz z zaleceniami Zamawiającego. Wykonawca swoim staraniem i na swój koszt zobowiązany jest do dokonania wszelkich uzgodnień oraz wykonania wszelkich dodatkowych opracowań niezbędnych do zaprojektowania na obiekcie szkoły podstawowej instalacji fotowoltaicznej, w celu jej prawidłowego i zgodnego z przepisami zamontowania przez Wykonawcę i późniejszego eksploatowania przez Zamawiającego.

ETAP II -
 wykonanie robót montażowych instalacji fotowoltaicznej,
 dokonanie wszelkich odbiorów,
 zgłoszenie mikroinstalacji do operatora Sieci Elektroenergetycznej,
 przeprowadzenie instruktażu dla użytkowników obiektów w zakresie obsługi instalacji.

UWAGA! Szczegółowy zakres prac został przedstawiony w załączniku nr 10 do SWZ - Koncepcji wraz z programem funkcjonalno-użytkowym dla wykonania instalacji fotowoltaicznej.

Dokumentację projektową należy sporządzić i przygotować w następujący sposób:
- projekt budowlany w 3 egz. w wersji papierowej,
- projekt techniczny w 3 egz. w wersji papierowej,
- przedmiar robót wraz z kosztorysem w 3 egz. w wersji papierowej,
- dokumentację powykonawczą z naniesionymi w sposób czytelny wszelkimi zmianami wprowadzonymi w trakcie budowy w 2 egz. w wersji papierowej,
- wersję elektroniczną w/w opracowań – 1 egz. na nośniku CD w formacie pdf.

Zamawiający nie określa terminu na opracowanie dokumentacji projektowych, jednak roboty montażowe będą mogły być wykonywane po uzyskaniu wszelkich uzgodnień i zgłoszeń wymaganych przepisami.

3. Dodatkowe ustalenia dotyczące przedmiotu zamówienia.
1) Przedmiot zamówienia należy zrealizować z uwzględnieniem wymagań w zakresie dostępności obiektu dla osób niepełnosprawnych.
2) Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, sztuką budowlaną, wiedzą techniczną oraz zawartą z zamawiającym umową.
3) Załączone do SWZ przedmiary robót mają jedynie charakter pomocniczy, informacyjny. Wobec powyższego mogą występować rozbieżności pomiędzy ilością i zakresem prac wykazanych w załączonych przedmiarach robót, a ilością i zakresem prac do wykonania wynikających specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz dokumentacji projektowej. Ilości i zakres prac wskazany w przedmiarach robót nie jest wiążący dla wykonawcy.
4) Jeżeli w SWZ oraz jej załącznikach podana jest nazwa własna (w tym w dokumentacji projektowej), to oznacza, że została użyta/podana przykładowo. Wykonawca może zastosować materiały lub urządzenia równoważne, lecz o parametrach technicznych i jakościowych takich samych lub lepszych, których zastosowanie w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań przyjętych w dokumentacji projektowej. Oznacza to, że zamawiający dopuszcza zastosowanie materiałów równoważnych dla nazwanych materiałów i urządzeń, wymienionych w dokumentacji z zachowaniem ich wymogów w zakresie jakości. Przedstawione parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe oczekiwane przez zamawiającego i będą stanowiły podstawę oceny ewentualnych materiałów równoważnych. W przypadku przywołania w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 Pzp, zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne z opisywanym. W przypadku zaoferowania produktów równoważnych wykonawca jest zobowiązany wraz z ofertą złożyć oświadczenie oraz dokumenty na potwierdzenie równoważności zastosowanych materiałów, produktów i rozwiązań. Ciężar udowodnienia równoważności zaoferowanego przedmiotu spoczywa na wykonawcy.
5) W razie rozbieżności pomiędzy parametrami i standardem wykonania danego elementu wykonawca ma zastosować materiał, element, rozwiązanie, urządzenie lub element wyposażenia o wyższym standardzie.
6) Uwaga! Prace realizowane będą w czynnym obiekcie. Wykonawca zobowiązany jest do organizacji prac budowlanych w sposób nie zakłócający funkcjonowania placówki w roku szkolnym. Prace wymagające czasowych wyłączeń instalacji oraz powodujące znaczne uciążliwości (np. hałas) należy prowadzić po godzinach dydaktycznych oraz w dni wolne od nauki.
7) Prace związane z czasowym wyłączeniem z użytkowania pomieszczeń, należy prowadzić przede wszystkim w okresie przerwy wakacyjnej oraz w terminach uzgodnionych z Zamawiającym.
8) Teren prac należy prawidłowo oznakować oraz zabezpieczyć przed dostępem osób niepowołanych, w tym uczniów.
9) Uwaga! Potwierdzeniem prawidłowego wykonania robót budowlanych będzie dostarczenie Zamawiającemu dokumentacji powykonawczej, która obejmuje:
− oświadczenie kierownika robót budowlanych i sanitarnych zgodnie z Prawem budowlanym o zgodności wykonania obiektu z projektem oraz o doprowadzeniu do należytego stanu i porządku terenu budowy,
− oświadczenia projektantów o wystąpieniu zmian nieistotnych do projektów,
− protokoły utylizacji wszelkich odpadów budowlanych,
− protokoły prób, badań i sprawdzeń,
− protokoły przejęcia przez Zamawiającego materiałów z demontażu,
− protokoły odbiorów technicznych: częściowych i końcowych,
− stosowne atesty, aprobaty techniczne, deklaracje zgodności, receptury, świadectwa jakości i inne dokumenty potwierdzające dopuszczenie zastosowanych materiałów do obrotu i powszechnego stosowania w budownictwie,
− tabelaryczne zestawienie wartości wykonanych robót (na podstawie przedmiaru robót).

4. Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia zamawiającemu gwarancji jakości na całość wykonanych robót objętych umową na okres minimum 60 miesięcy.
Uwaga: Wydłużony okres gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert określonych w rozdziale XVIII ust. 4 pkt 2) SWZ.
5. Ustala się okres rękojmi równy okresowi gwarancji udzielonej na przedmiot zamówienia. Udzielona gwarancja nie ma wpływu na roszczenia w ramach obligatoryjnego systemu rękojmi. Bieg gwarancji i rękojmi rozpoczyna się następnego dnia licząc od daty odbioru końcowego robót lub od daty potwierdzenia usunięcia wad w razie ich stwierdzenia przy odbiorze końcowym robót. Zamawiający może dochodzić roszczeń z tytułu gwarancji i rękojmi także po upływie wyżej określonych terminów, jeżeli reklamował wadę przed upływem tego terminu.
6. Zamawiający wymaga, aby osoby wskazane przez wykonawcę, które będą uczestniczyć
w wykonywaniu zamówienia posiadały biegłą znajomość języka polskiego. W przypadku gdy ww. osoby nie będą posiadały biegłej znajomości języka polskiego na okres i dla potrzeb realizacji przedmiotu zamówienia wykonawca zobowiązany jest zapewnić tłumacza na własny koszt i własnym staraniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45223810-7 - Konstrukcje gotowe

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

4.5.5.) Wartość części: 203252,03 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2091000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2182686,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2091000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UB SZAŁATA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7792455552

7.3.3) Ulica: ul. A.W. Niegolewskich 10/7

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-232

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty ogólnobudowlane, Instalacje sanitarne i elektryczne

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2091000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 220 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 09.02.2022 r. zostało wszczęte postępowanie na wykonanie robót budowlanych, pn.: „Modernizacja kompleksu edukacyjno-sportowego w m. Przytoczna”, z możliwością składania ofert częściowych dla dwóch odrębnych części.
Termin składania ofert został wyznaczony do dnia 28.02.2022 r. do godziny 9:00. We skazanym terminie, dla części II postępowania, nie wpłynęła żadna oferta, zatem część II postępowania należało unieważnić.

2022-04-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane