Zaprojektowanie i wybudowanie konstrukcji do treningów dla dzieci przy ul. Zielonej w Mikołowie w ramach projektu pn.: „Multirig Kids – kuźnia młodych NINJA” (Budżet Obywatelski)
Gmina Mikołów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00126294
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00126294/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-19 15:46
- Lokalizacja
- Mikołów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bf334509-ac42-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 6351805347
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00126294 z dnia 2022-04-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wybudowanie konstrukcji do treningów dla dzieci przy ul. Zielonej w Mikołowie w ramach projektu pn.: „Multirig Kids – kuźnia młodych NINJA” (Budżet Obywatelski)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mikołów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257630
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 16
1.5.2.) Miejscowość: Mikołów
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-190
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mosir.mikolow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mikolow.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mosir_mikolow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie i wybudowanie konstrukcji do treningów dla dzieci przy ul. Zielonej w Mikołowie w ramach projektu pn.: „Multirig Kids – kuźnia młodych NINJA” (Budżet Obywatelski)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf334509-ac42-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00126294
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021756/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Zaprojektowanie i wybudowanie konstrukcji do treningów dla dzieci przy ul. Zielonej w Mikołowie w ramach projektu pn.: "Multirig Kids - kuźnia młodych NINJA" (Budżet Obywatelski)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00100019/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP.2.2022.UM.MOSiR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 48292,68 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie konstrukcji o wymiarach minimum 6,18 m x 4,50 m i wysokości ok. 2,56 m, do treningów biegów przeszkodowych dla dzieci w Mikołowie przy ul. Zielonej, na działce nr 1007/56 w ramach projektu pn.„ Multirig Kids – kuźnia młodych NINJA” w Mikołowie na terenie istniejącego obiektu sportowego
Zakres prac obejmuje:
I Prace projektowe
Wykonanie projektu, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień oraz wszelkich zgód i pozwoleń wynikających z prawa budowlanego. Ilość kompletów ma być taka, aby dla Inwestora pozostały 2 kpl. dokumentacji. Przed złożeniem do Starostwa Powiatowego dokumentacja musi być uzgodniona i zaakceptowana przez Inwestora. Całość opracowań wykonać również w formie elektronicznej na płycie CD w formatach PDF, DWG, doc.
1) Mapę do celów projektowych Wykonawca pozyskuje we własnym zakresie i na własny koszt.
2) Zakres i formę dokumentacji projektowej, umożliwiającej uzyskanie wszelkich zgód i pozwoleń i realizację zadania należy opracować zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.
3) Projekt musi być przedstawiony do akceptacji Zamawiającemu.
4) Uzyskanie na podstawie upoważnień otrzymanych od Zamawiającego wymaganych obowiązującymi przepisami stosownych opinii, uzgodnień i pozwoleń od odpowiednich organów.
5) Wszystkie materiały wyjściowe, uzgodnienia, decyzje pozyskuje własnym staraniem Wykonawca.
6) Zamawiający udzieli mu w tym celu stosownych upoważnień.
7) Wykonawca dołączy do projektu oświadczenie, iż jest on zgodny z umową, obowiązującymi przepisami, normami i wytycznymi oraz że został wykonany w stanie kompletnym z punktu widzenia celu, któremu ma służyć.
8) Kompletny projekt wykonawczy przed rozpoczęciem prac budowlanych musi być zatwierdzony przez Zamawiającego.
II Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji technicznej.
1) Zabezpieczenie terenu prowadzonych prac,
2) Geodezyjne wyznaczenia charakterystycznych punktów inwestycji,
3) Roboty ziemne związane z wykonaniem połączenia konstrukcji z gruntem,
4) Montaż konstrukcji do treningów biegów przeszkodowych,
5) Montaż tablicy informacyjnej,
6) Montaż mat przerostowych,
7) Prace porządkowe z obsianiem trawą.
III Opracowanie dokumentacji powykonawczej
Szczegółowy przedmiot zamówienia określony jest w załączonym Programie Funkcjonalno Użytkowym, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp - nie złożono żadnej oferty w postępowaniuSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
| 2022-04-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |