Przebudowa dróg Wewnętrznych w miejscowości Odryty Gmina Barczewo, w formule zaprojektuj i wybuduj – Zadanie nr 1
GMINA BARCZEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00125054
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00125054/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-19 08:58
- Lokalizacja
- Barczewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d24781af-af3d-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 7393844890
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00125054 z dnia 2022-04-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg Wewnętrznych w miejscowości Odryty Gmina Barczewo, w formule zaprojektuj i wybuduj – Zadanie nr 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BARCZEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743574
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 1
1.5.2.) Miejscowość: Barczewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-010
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@barczewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://barczewo.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/barczewo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg Wewnętrznych w miejscowości Odryty Gmina Barczewo, w formule zaprojektuj i wybuduj – Zadanie nr 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d24781af-af3d-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00125054
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023491/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa i modernizacja dróg gminnych w gminie Barczewo w ramach Programu Inwestycji Strategicznych "Polski Ład" (Niedźwiedź, Odryty, Wójtowo)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00101595/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BI.271.13.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 818014,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: ,,PRZEBUDOWA DRÓG WEWNĘTRZNYCH W MIEJSCOWOSCI
ODRYTY GMINA BARCZEWO”, w formule „zaprojektuj i wybuduj”
2. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie przebudowy dróg wewnętrznych wraz z niezbędną przebudową i budową infrastruktury.
3. Przedmiot zamówienia przewidziany jest do realizacji w systemie „zaprojektuj i wybuduj” składa się z dwóch części:
a) opracowanie dokumentacji projektowej:
• branża drogowa,
• branża elektroenergetyczna (budowa oświetlenia ulicznego)
b) Wykonanie robót budowlanych:
1. Odcinek nr 1 – od drogi powiatowej Nr 1473 N (działka nr 82), działka nr 7/111 obręb Jedzbark gmina Barczewo.
• miejscowe uzupełnienie i wyrównanie istniejącej nawierzchni z płyt drogowych sześciokątnych na powierzchni ok. 35,00
m2;
• wykonanie poboczy z kruszywa łamanego gr. 15 cm o szer. 0,75 m na długości ok. 840,00 mb.
• wbudowanie warstwy wyrównawczej gr. 4,00 cm (KR - 3)
• wbudowanie warstwy ścieralnej gr. 4,00 cm (KR - 3)
• usunięcie zakrzaczenia i samosiewów ze skrajni drogowej
• prześwietlenie koron drzew
• udrożnienie istniejących rowów odwadniających
• szerokość jezdni – 5,30 – 540 m
• długość odcinka – 417,00 mb
2. Odcinek nr 2 – działki nr 7/11, 2/1 obręb Jedzbark – kategoria ruchu KR-2
• wykonanie koryta drogi;
• wykonanie warstwy odsączającej;
• wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego
• wykonanie warstwy wyrównawczej gr. 4,00 cm;
• wykonanie warstwy ścieralnej gr. 4,00 cm
• utwardzenie poboczy kruszywem łamanym gr. 15,00 cm
• długość odcinka: ~300,00 mb
• szerokość jezdni: 4,50 m
• szerokość poboczy: 0.75 m – 1,00 m
3. Odcinek nr 3 – działka nr 1/16 obręb Jedzbark – kategoria ruchu KR - 2
• wykonanie koryta drogi;
• wykonanie warstwy odsączającej;
• wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego
• wykonanie warstwy wyrównawczej gr. 4,00 cm;
• wykonanie warstwy ścieralnej gr. 4,00 cm
• utwardzenie poboczy kruszywem łamanym gr. 15,00 cm
• długość odcinka: ~ 170,00 mb
• szerokość jezdni: 3,000 m
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 13.04.2022 r. nastąpiło otwarcie ofert. W postępowaniu wpłynęły dwie oferty, których ceny przewyższają środki Zamawiającego, jakie zamierza przeznaczyć na sfinansowanie tego zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1748682,03 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1925070,73 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-04-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |