Dostawy: jednorazowych wkładów do automatycznego wstrzykiwacza kontrastu Medrad Vistron CT, akcesoriów: do strzykawki automatycznej OPTISTAR ELITE oraz bezwkładowego iniektora CT Expres firmyBraccoCT
Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00128472
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-21 08:40
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8732714039
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Wykonawcy
3 przyznane
Alteris S.A z siedzibą w Katowicach przy ul. Ceglana 35, 40-514 Katowice, numer NIP: 6312421111, numer REGON: 278261920, numer KRS 0000391749Katowice
8208 PLNAlteris S.A z siedzibą w Katowicach przy ul. Ceglana 35, 40-514 Katowice, numer NIP: 6312421111, numer REGON: 278261920, numer KRS 0000391749Katowice
5940 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "SPECJAŁ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
73 619,28 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.