Modernizacja nawierzchni parkingu i drogi manewrowej przy garażach w Dyrekcji RPN
Roztoczański Park Narodowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00125748
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00125748/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-19 12:50
- Lokalizacja
- Zwierzyniec, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ce22870d-ac16-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 9223045949
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00125748 z dnia 2022-04-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja nawierzchni parkingu i drogi manewrowej przy garażach
w Dyrekcji RPN
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Roztoczański Park Narodowy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 061362589
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plażowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Zwierzyniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-470
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 846872066
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@roztoczanskipn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.roztoczanskipn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.bip.roztoczanskipn.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
ochrona przyrody
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja nawierzchni parkingu i drogi manewrowej przy garażachw Dyrekcji RPN
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce22870d-ac16-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00125748
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00065883/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja nawierzchni parkingu/drogi manewrowej przy garażach w dyrekcji RPN (Plażowa 2 -wymiana nawierzchni placu do bramy na Bukową Górę)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00098665/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAO.271.4.2022.zs
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji, przebudowie parkingu i drogi manewrowej przy budynkach garażowych w Dyrekcji Parku przy ul. Plażowej 2 w Zwierzyńcu, działka numer ewidencyjny 1397.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia:
a) roboty ziemne i rozbiórkowe – 1 kpl.
b) regulacja wysokości urządzeń podziemnych – 2 szt.
c) wykonanie podbudowy – 738 m2,
d) obramowanie (obrzeża granitowe szare 30x8 cm) – 17 m,
e) obramowanie (oporniki granitowe szare 12x25 cm) – 94 m,
f) nawierzchnia z bruku klinkierowego – 733 m2,
g) nawierzchnia z bruku drewnianego – 5 m2,
h) roboty wykończeniowe, prace ziemne – 100 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca w dniu 08 kwietnia 2022 roku złożył zapytanie do treści SWZ. W związku z tym, że ostateczny termin do składania ofert zaplanowano na 12 kwietnia 2022 roku, udzielenie wyjaśnień przez Zamawiającego było obligatoryjne. W związku z tym, żeu Zamawiającego wystąpiła awaria sytemu komunikacji, niemożliwe okazało się, dokonać wszystkich czynności toku toczącego się postępowania, w tym identyfikacji złożonego pytania
i udzielenia wyjaśnień do niego, na podstawie art. 284 ust. 3 i 6 p.z.p. Wspomniane zaniechanie stanowi wadę niemożliwą do usunięcia na obecnym etapie, tj. po upływie terminu do składania ofert, nie jest możliwe udzielanie wyjaśnień.
Ze względu na powyższe postępowanie zostało unieważnione.
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wpłynęły 3 oferty, które w związku zaistniałą wadą nie były deszyfrowane.| 2022-04-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |