Przebudowa drogi powiatowej nr 1815C na odcinku Górale – Mileszewy II Etap odcinek Górale – Konojady.
Zarząd Dróg Powiatowych w Brodnicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00126408
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00126408/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-20 07:27
- Lokalizacja
- Brodnica, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fd858058-74ff-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 8741754995
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00126408 z dnia 2022-04-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1815C na odcinku Górale – Mileszewy II Etap odcinek Górale – Konojady.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Brodnicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340750290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Karbowo, ul. Wczasowa 46
1.5.2.) Miejscowość: Brodnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-300
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.zdp@brodnica.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdp-brodnica.bip.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdp-brodnica.bip.net.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Trwały zarząd drogami publicznymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 1815C na odcinku Górale – Mileszewy II Etap odcinek Górale – Konojady.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd858058-74ff-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00126408
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00335076/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi powiatowej nr 1815C na odcinku Górale – Mileszewy II Etap odcinek Górale – Konojady.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00040175/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TN.3211-4/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1815C na odcinku Górale – Mileszewy II Etap odcinek Górale – Konojady.”
a) Inwestycja będzie realizowana w miejscowościach Górale – obręb Górale, działki: nr 71/2, 134/3, 133/1, 125/1, 135/1, 138/5, 130/3, 131/1, 138/8, 146/1, 132/1 oraz Konojady – obręb Konojady, działki: nr 222/1, 96/5, 97/5, 509/1, 96/3, 511/1, 95/10, 508/3, 220/1, 95/8, 219/8, 92/1 219/6, 76/1, 73/1, 219/5, 219/4, 74/1, 218/1, 158/1, 72/1, 217/1, 71/1, 70/1/ 157/1, 50/1, 47/1, 156/2, 46/1, 156/2, 156/1, 45/1, 44/1, 150/1, 149/2, 43/1, 488/1.
b) Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej nr 1815C na odcinku Górale – Mileszewy II Etap odcinek Górale – Konojady o długości 2,723 km. Projektowana przebudowa drogi ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa ruchu użytkowników drogi, poprawę nawierzchni jezdni oraz uregulowanie odpływu wód opadowych.
c) Parametry projektowanego odcinka drogi określono w Projekcie Budowlano-Wykonawczym zadania.
d) Zakres robót budowlanych w zadaniu obejmuje m.in.:
- rozbiórkę istniejącej nawierzchni bitumicznej z wywozem,
- poszerzenie jezdni do 5,5 m w terenie zabudowanym wraz z wykonaniem nowej nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego na całym odcinku drogi;
- budowę chodników o szer. 1,5 m z kostki betonowej;
- budowę przepustu drogowego;
- przebudowę przepustów drogowych pod zjazdami;
- przebudowę zjazdów – zjazdy z kostki betonowej i bitumiczne;
- uzupełnienie oznakowania pionowego zgodnie z projektem docelowej organizacji ruchu;
- odtworzenie istniejących rowów drogowych poprzez ich oczyszczenie/odmulenie;
- wykonanie pobocza – wzmocnienie krawędzi jezdni z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie na szer. 0,35 m odpowiednio zagęszczonego o gr. 15 cm, pobocze gruntowe wyprofilowane w pozostałej części na szer. 0,65 m;
- humusowanie skarp i dna rowów z obsianiem trawą,
Ilości robót zgodnie z załączonym do SWZ przedmiarem.
e) Materiał z rozbiórki nawierzchni bitumicznej „frezowina” stanowi własność Zamawiającego, w związku z tym materiał ten należy dostarczyć za pokwitowaniem na plac składowy do Zamawiającego tj. baza ZDP, Karbowo, ul. Wczasowa 46, 87-300 Brodnica.
f) Szczegółowy opis przedmiotu zadania zawiera dokumentacja projektowa zadania, przedmiar robót i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiące załączniki do niniejszej SWZ.(Uwaga! Przedmiar robót stanowi tylko podstawę informacyjną zgodnie z zapisami rozdziału XIX opis sposobu obliczenia ceny).
g) Zamawiający informuje, że dysponuje prawomocnym i obowiązującym pozwoleniem na budowę nr WB.6740.10.10.2014 z dn. 19 maja 2014 r. o którym mowa w art. 28 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. 2021. 2351 z późn. zm.).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2808232,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3570995,96 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2808232,35 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STRABAG Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210421921
7.3.3) Ulica: Parzniewska 10
7.3.4) Miejscowość: Pruszków
7.3.5) Kod pocztowy: 05-800
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Na obecnym etapie nazwa podwykonawcy nieznana. Zakres robót przekazana podwykonawcom to roboty z wyłączeniem konstrukcji bitumicznych oraz koordynacji i kierowania robotami w ramach Generalnego Wykonawstwa
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2808232,35 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-10-108.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-04-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |