Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla zadania pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 2177D w miejscowości Budziszów Mały o dł. 1,2 km”
POWIAT JAWORSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00134439
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00134439/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-26 09:21
- Lokalizacja
- Jawor, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-db44d61d-ab69-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 6951525969
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00134439 z dnia 2022-04-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla zadania pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 2177D w miejscowości Budziszów Mały o dł. 1,2 km”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT JAWORSKI
1.3.) Oddział zamawiającego: STAROSTWO POWIATOWE W JAWORZE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647162
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wrocławska 26
1.5.2.) Miejscowość: Jawor
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-400
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 76 7290100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat-jawor@powiat-jawor.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-jawor.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/sp_jawor1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla zadania pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 2177D w miejscowości Budziszów Mały o dł. 1,2 km”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db44d61d-ab69-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00134439
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00076361/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa drogi powiatowej nr 2177D w miejscowości Budziszów Mały o dł. ok. 1,2 km
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00100343/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla zadania pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 2177D w miejscowości Budziszów Mały o dł. 1,2 km”.
1. Zadanie polega na wykonaniu dokumentacji projektowej, uzyskaniu niezbędnych uzgodnień administracyjnych oraz na jej podstawie wykonaniu robót budowlanych dotyczących przebudowy drogi powiatowej nr 2177D w miejscowości Budziszów Mały o dł. 1,2 km.
2. Wszelkie wytyczne dotyczące wykonania dokumentacji technicznej oraz wykonania robót budowlanych zostały określone w programie funkcjonalno-użytkowym (PFU) stanowiącym integralny załącznik do niniejszego postępowania. W PFU określono również lokalizację i zakres opracowania.
3. Ponadto w ramach zadania Wykonawca wykona i zamontuje w pasie drogowym (we wskazanych miejscach) dwie tablice informacyjne z grafiką i treścią uzgodnioną z Zamawiającym.
Parametry techniczne tablic:
- wymiary 90 cm szer. x 60 cm wys.;
- materiał: blacha 0,8 mm ocynkowana z podwójnie zawiniętą krawędzią
- montaż na 2 słupkach (ocynk) o średnicy min. 2 cale.
- wysokość umieszczenia tablicy min. 2,2 m od poziomu terenu do dolnej krawędzi płyty,
- wydruk solventowy, odporny na warunki atmosferyczne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Unieważniono na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, który stanowi, iż Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W niniejszym postępowaniu oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.| 2022-04-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |