Zabezpieczenie ciągłości dostaw wody oraz bezpieczeństwa zdrowotnego wody pitnej dostarczonej z ujęcia wody w Kęsowie
Gmina Kęsowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00126109
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00126109/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-19 14:35
- Lokalizacja
- Kęsowo, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d733e703-b19c-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 5611496814
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00126109 z dnia 2022-04-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zabezpieczenie ciągłości dostaw wody oraz bezpieczeństwa zdrowotnego wody pitnej dostarczonej z ujęcia wody w
Kęsowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kęsowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351127
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 11
1.5.2.) Miejscowość: Kęsowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-506
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.7.) Numer telefonu: 523344091
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kesowo@kesowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.kesowo.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.kesowo.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zabezpieczenie ciągłości dostaw wody oraz bezpieczeństwa zdrowotnego wody pitnej dostarczonej z ujęcia wody wKęsowie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d733e703-b19c-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00126109
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00005961/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Zabezpieczenie ciągłości dostaw wody oraz bezpieczeństwa zdrowotnego wody pitnej dostarczonej z ujęcia wody w Kęsowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00106797/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Inwestycja polegająca na modernizacji ujęcia wody i stacji uzdatniania wody obejmuje budowę naziemnego żelbetowego zbiornika retencyjnego dwukomorowego o poj. całkowitej 300 m3 wykończonego w technologii lekka-mokra (docieplenie styropianem) oraz budowę sieci wod-kan i niezbędnej infrastruktury technicznej dla poprawnego funkcjonowania powyższego obiektu.
Przebudowa ujęcia wodnego w miejscowości Kęsowo polegać będzie m. in. na:
- wymianie wodomierzy na przepływomierze wraz z przerobieniem rurociągów,
- montażu lampy UV,
- budowie zbiornika retencyjnego żelbetowego naziemnego dwukomorowego wody pitnej pojemności całkowitej 300 m3 wraz z niezbędną infrastrukturą podziemną, zbiornik musi posiadać atest PZH,
- wykonaniu nowych szaf sterujących automatyka stacji,
- wykonanie oświetlenia zewnętrznego zasilanego przez panele fotowoltaiczne,
- montażu w budynku SUW niezbędnych instalacji opisanych w poszczególnych branżach,
- montażu niezbędnej instalacji elektrycznej i technologicznej,
- sprawdzenie szczelności po przeprowadzonych pracach budowlanych według wytycznych branżowych,
- naprawę utwardzeń po przeprowadzonych pracach liniowych zgodnie z PZT,
- wykonanie nowego oświetlenia terenu wraz z systemem monitoringu wewnątrz SUW,
- wywóz gruzu i materiałów budowlanych z rozbiórki wraz z utylizacją,
- doprowadzenie terenu biologicznie czynnego zgodnie z projektowanym planem zagospodarowania terenu do stanu użytkowalności poprzez wykonanie na koniec robót wyrównawczych/ obsianie trawą po przeprowadzonych pracach.
- wykonawca zapewni ciągłą pracę ujęcia i stacji uzdatniania wody. Ewentualne przerwy w dostawie wody uzgadniać będzie pisemnie z wyprzedzeniem min. 3 dni roboczych z Zakładem Gospodarki Komunalnej w Kęsowie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
| 2022-04-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |