Budowa drogi w strefie aktywności gospodarczej w Małaszewiczach Małych gmina Terespol - etap I
GMINA TERESPOL
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00126454
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00126454/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-20 08:06
- Lokalizacja
- Kobylany, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c6bef13f-9638-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 5372333717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00126454 z dnia 2022-04-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi w strefie aktywności gospodarczej w Małaszewiczach Małych gmina Terespol - etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TERESPOL
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237470
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Ryszarda Kaczorowskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Kobylany
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-540
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 834112000
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaterespol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugterespol.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi w strefie aktywności gospodarczej w Małaszewiczach Małych gmina Terespol - etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c6bef13f-9638-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00126454
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010188/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa drogi w strefie aktywności gospodarczej w Małaszewiczach Małych, gmina Terespol - etap I.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00068889/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I-IB.271.1.2022.MR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1904819,57 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę drogi gminnej w strefie aktywności gospodarczej w Małaszewiczach Małych, gmina Terespol – etap I w zakresie:
1) budowy nowej drogi kategorii KR3 o łącznej długości ok. 527 m i szerokości 7 m o nawierzchni z betonu asfaltowego wraz ze zjazdami dla ruchu KR3 ( 2szt.) , wykonaniem rowu odwadniającego oraz chodnika z kostki brukowej;
2) przebudowy sieci elektr. nn;
3) modernizacji przejazdu kolejowego;
4) wykonania oznakowania pionowego i poziomego;
5) obsługi geodezyjnej całości zamówienia;
6) powykonawczej inwentaryzacji geodezyjnej całego zadania wraz z potwierdzeniem jej przyjęcia przez Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjno - Kartograficznej w Białej Podlaskiej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31321210-7 - Kabel niskiego napięcia
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45234000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy kolei i systemów transportu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2121901,41 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2330498,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2121901,41 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiebiorstwo Budownictwa Drogowego TRE-DROM Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5370000294
7.3.3) Ulica: Metalowa 10
7.3.4) Miejscowość: Biała Podlaska
7.3.5) Kod pocztowy: 21-500
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
roboty elektroenergetyczne, roboty kolejowe przejazd
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2121901,41 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-04-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |