Budowa odcinków oświetlenia drogowego na terenie gminy Strzyżów
Gmina Strzyżów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00127278
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00127278/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-20 12:11
- Lokalizacja
- Strzyżów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ca5253c8-b191-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 8191562982
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00127278 z dnia 2022-04-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa odcinków oświetlenia drogowego na terenie gminy Strzyżów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzyżów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582200
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Przecławczyka
1.5.2.) Miejscowość: Strzyżów
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@strzyzow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.strzyzow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/strzyzow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa odcinków oświetlenia drogowego na terenie gminy Strzyżów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca5253c8-b191-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00127278
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00064332/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa odcinków oświetlenia drogowego na terenie gminy Strzyżów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2022.TB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa odcinków oświetlenia drogowego na terenie gminy Strzyżów . Zamówienie obejmuje 6 zadań , tj.:
Zadanie nr 1 - Budowa odcinka oświetlenia drogowego w m. Żarnowa ( odcinek Nr 37-40)
Zadanie nr 2 - Budowa odcinka oświetlenia drogowego w m. Bonarówka ( odcinek Nr 17-21)
Zadanie nr 3 - Budowa odcinka oświetlenia drogowego w m. Wysoka Strzyżowska ( odcinek Nr 29-32) oraz ( odcinek 32/1 – 32/7 )
Zadanie nr 4 - Budowa odcinka oświetlenia drogowego w m. Zawadka ( odcinek 1-9)
Zadanie nr 5 - Budowa odcinka oświetlenia drogowego w m. Grodzisko Zadanie nr 6- Budowa oświetlenia alejek cmentarnych w Strzyżowie
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie wpłynęła żadna oferta| 2022-04-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |