REWITALIZACJA PARKU ŚW. HUBERTA W MIEŚCISKU

MIASTO I GMINA MIEŚCISKO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00127644
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00127644/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-20 13:27
Lokalizacja
Mieścisko, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b8fd4fb7-8fd4-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
7661896008
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00127644 z dnia 2022-04-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REWITALIZACJA PARKU ŚW. HUBERTA W MIEŚCISKU

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEŚCISKO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 572140590

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Powstańców Wielkopolskich 13

1.5.2.) Miejscowość: Mieścisko

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-290

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@miescsko.nowoczesnagmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://miescisko.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/miescisko

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

REWITALIZACJA PARKU ŚW. HUBERTA W MIEŚCISKU

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8fd4fb7-8fd4-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00127644

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016933/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Rewitalizacja parku Św. Huberta w miejscowości Mieścisko

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00060580/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług związanych z zagospodarowaniem terenów zielonych orz wykonanie robót budowlanych objętych pozwoleniem na budowę nr 73/21 z dnia 17 grudnia 2021 r. , dostawa i montaż urządzeń wyposażenia placu zabaw, elementów małej architektury, siłowni zewnętrznej w ramach realizacji zadania pn. Rewitalizacja Parku św. Huberta w Mieścisku, na działce o nr geodezyjnym 434/23 obręb Mieścisko. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ oraz załącznikach

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie składania ofert do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta.

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Realizacja zadania inwestycyjnego jest dofinansowana z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Zamawiający otrzymał wstępną promesę dotyczącą dofinansowania inwestycji z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych NR 01/2021/2242/PolskiLad
2022-04-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane