Usługa praktycznego szkolenia lotniczego, na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) do licencji pilota turystycznego PPL(A) (...). Znak sprawy: IA1.283.18.2022.TB
Politechnika Śląska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00129025
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-21 11:04
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6310200736
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkół pilotażu
Wykonawcy
5 przyznanych
Jan Junczyk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „AirJuncz'' Jan Junczyk Usługi LotniczeBartąg, PL
15 000 PLNMATEUSZ ŻYMŁAMysłowice, PL
10 000 PLNŁUKASZ HADUCHDąbrowa Górnicza, PL
15 000 PLNEugeniuszem Piechoczkiem prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą PIECHOCZEK EUGENIUSZ „AIRCONTACT”Pawłowice, PL
15 000 PLNMATEUSZ ŻYMŁAMysłowice, PL
6000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.