Budowa kompleksu sportowego na działce nr ewid. 208/1 w Kołaczycach wraz zagospodarowaniem terenu i wyposażeniem w sprzęt
GMINA KOŁACZYCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00131372
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00131372/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-22 12:52
- Lokalizacja
- Kołaczyce, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dba648a8-b184-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 6851642635
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00131372 z dnia 2022-04-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kompleksu sportowego na działce nr ewid. 208/1 w Kołaczycach wraz zagospodarowaniem terenu i wyposażeniem w sprzęt
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOŁACZYCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440324
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Kołaczyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-213
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.lisowska@kolaczyce.itl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.kolaczyce.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kolaczyce-itl.logintrade.net/zapytania_email,80616,79f87276253209015fd9d4755ecee399.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kompleksu sportowego na działce nr ewid. 208/1 w Kołaczycach wraz zagospodarowaniem terenu i wyposażeniem w sprzęt2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dba648a8-b184-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00131372
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00034104/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa kompleksu sportowego na działce nr ewid. 208/1 w Kołaczycach wraz z zagospodarowaniem terenu i wyposażeniem w sprzęt
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00106162/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IKM.271.1.3.2022.PH
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I: „Modernizacja infrastruktury sportowej w Kołaczycach służącej klubowi „Ostoja Kołaczyce”Opis ogólny:
Zadanie obejmuje remont boiska głównego, budowę boiska treningowego, budowę oświetlenia boiska głównego i treningowego (bez masztów, opraw oświetleniowych i instalacji sterowania oświetleniem), budowę trybuny przy boisku treningowym (bez zadaszenia i instalacji fotowoltaicznej umieszczonej na konstrukcji zadaszenia trybuny), budowę boksów dla rezerwowych i sędziów, budowę instalacji elektrycznych nagłośnienia (bez zestawów głośnikowych i instalacji sterowania nagłośnieniem), budowę instalacji monitoringu, tablicy wyników boiska głównego, zbiornika retencyjnego do gromadzenia wody do podlewania boisk, budowę odcinka instalacji wodociągowej do zraszania murawy, kanalizacji deszczowej, ogrodzenia i piłkochwytów, remont 2 budynków kas biletowych, ciągów pieszych i dojazdowych oraz obiektów małej architektury (bez wiaty rowerowej i stojaka na rowery).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 2844177,88 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cześć II: Budowa ogólnodostępnej infrastruktury sportowej - budowa toru rolkowo-rowerowego, siłowni plenerowej, placu zabaw, altany grillowej, pergoli z nasadzeniami oraz elementów małej architektury na działce nr ewid. 208/1 w Kołaczycach4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 1806146,93 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę:
900 000,00 zł natomiast cena najkorzystniejsze oferty wynosiła: 4 800 000,01 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę:
500 000,00 zł natomiast cena najkorzystniejsze oferty wynosiła: 2 687 616,30 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.
| 2022-04-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |