Usługi wsparcia technicznego i utrzymania w stałej sprawności technicznej Centrum Przetwarzania Danych wykorzystywanego na potrzeby projektu Śląskiej Karty Usług Publicznych oraz serwerowni GZM/ZTM
"GÓRNOŚLĄSKO - ZAGŁĘBIOWSKA METROPOLIA"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00130655
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-22 09:06
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6342901873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie wsparcia technicznegoSystem kontroli dostępuUsługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu komputerowegoUsługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń telewizyjnychUsługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznego sprzętu przesyłowegoUsługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzącychRozszerzanie umów serwisowychUsługi w zakresie sieci komputerowejUsługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowych
Wykonawcy
11 przyznanych
NET-O-LOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
143 910 PLNNET-O-LOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
99 630 PLNNET-O-LOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
15 990 PLNNET-O-LOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
130 380 PLNNET-O-LOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
99 630 PLNNET-O-LOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
72 570 PLNNET-O-LOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
113 160 PLNNET-O-LOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
59 040 PLNNET-O-LOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
263 220 PLNNET-O-LOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
5904 PLNJOLANTA OLSZEWSKAMysłowice, PL
79 950 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.