Wykonanie naprawy dróg powiatowych w obszarze działania Zarządu Dróg Powiatowych w Kartuzach.
Powiat Kartuski - Zarząd Dróg Powiatowych w Kartuzach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00108273
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00108273/02
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-04 11:38
- Lokalizacja
- Kartuzy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e26be838-9a01-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 5891648543
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty drogoweRoboty w zakresie naprawy dróg
Wykonawcy
2 przyznane
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00108273 z dnia 2022-04-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie naprawy dróg powiatowych w obszarze działania Zarządu Dróg Powiatowych w Kartuzach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kartuski - Zarząd Dróg Powiatowych w Kartuzach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191687253
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gdańska 26
1.5.2.) Miejscowość: Kartuzy
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 58 681 07 15
1.5.8.) Numer faksu: 58 681 15 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdpk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdp.kartuzy.ibip.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_kartuzy1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi na terenie Powiatu Kartuskiego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie naprawy dróg powiatowych w obszarze działania Zarządu Dróg Powiatowych w Kartuzach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e26be838-9a01-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00108273
2.6.) Wersja ogłoszenia: 02
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00338248/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wykonanie naprawy dróg powiatowych w obszarze działania Zarządu Dróg Powiatowych w Kartuzach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00073315/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.4.2201.9.2022.JBo
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 522170,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie naprawy przełomów nawierzchni bitumicznych.Prace należy wykonywać zgodnie ze Specyfikacjami Technicznymi stanowiącymi załącznik 1a do SWZ:
D-00.00.00 Wymagania ogólne
D-01.02.04 Rozbiórki elementów dróg i ulic.
D 02.00.01 Roboty ziemne. Wymagania ogólne.
D 02.01.01 Roboty ziemne. Wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych.
D-04.02.01 Warstwa odsączająca.
D-04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw nawierzchni.
D-04.04.02 Podbudowa z mieszanki niezwiązanej.
D-04.07.01 Podbudowa z betonu asfaltowego.
D-05.01.04A Nawierzchnia z mieszanki niezwiązanej.
D-05.03.05A Warstwa wiążąca z betonu asfaltowego.
D-05.03.05B Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego.
D-05.03.11 Frezowanie nawierzchni na zimno.
Przedmiar robót:
1. Rozbiórka nawierzchni bitumicznej poprzez frezowanie o grubości do 10 cm 300 m2,
2. Rozbiórka mechaniczna podbudowy z kruszywa łamanego bądź betonu o grubości do 24 cm 300 m2,
3. Roboty ziemne wykonywane koparkami
na głębokość 60 cm 300 m2,
4. Wykonanie warstwy odsączającej
o grubości 54 cm 300 m2,
5. Wykonanie warstwy podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 o grubości 25 cm 300 m2,
6. Wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC11W 50/70 o grubości 6 cm 300 m2,
7. Wykonanie warstwy podbudowy z betonu asfaltowego AC22P 50/70 o grubości 8 cm 300 m2,
8. Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC11S 50/70 o grubości 4 cm 300 m2,
9. Regulacja wysokościowa poboczy
z ewentualnym uzupełnieniem 150 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 86670,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych.Prace należy wykonywać zgodnie ze Specyfikacjami Technicznymi stanowiącymi załącznik 1a do SWZ:
D-00.00.00 Wymagania ogólne
D-04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw nawierzchni.
D-05.03.05A Warstwa wiążąca z betonu asfaltowego.
D-05.03.05B Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego.
D-05.03.11 Frezowanie nawierzchni na zimno.
Przedmiar robót:
1. Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych mieszanką mineralno -bitumiczną gr. 4 cm + rozbiórka nawierzchni poprzez frezowanie 4000 m2,
2. Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych mieszanką mineralno -bitumiczną gr. ponad 4 cm + rozbiórka nawierzchni z frezowaniem 100 t,
3. Frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej na włączeniach 200 m2,
4. Oczyszczenie warstw konstrukcyjnych mechanicznie 3000 m2,
5. Skropienie warstw konstrukcyjnych emulsją asfaltową 3000 m2,
6. Wyrównanie mechaniczne istniejącej nawierzchni oraz wjazdów betonem asfaltowym AC16/AC11 100 t,
7. Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego grub. 3 cm o uziar-nieniu AC8 2000 m2,
8. Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego grub. 4 cm o uziar-nieniu AC11 1000 m2,
9. Wyrównanie istniejącej podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowane-go mechanicznie o uziarnieniu 0/31,5 100 t,
10. Uzupełnienie i profilowanie poboczy z kruszywa naturalnego stabilizowa-nego mechanicznie o uziarnieniu 0/31,5 1000 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 435500,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2022-04-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |