Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztowej: Wykonanie systemu schładzania pomieszczeń w I/ZUS w Starogardzie Gdańskim, I/ZUS w Pruszczu Gdańskim, I/ZUS w Gdańsku Wrzeszczu
ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W GDAŃSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00140110
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-29 07:50
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5832622111
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
3 przyznane
BIPROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
75 030 PLNBIPROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
99 630 PLNBIPROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
75 030 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.