Poprawa infrastruktury drogowej w Gminie Koło, etap I
Gmina Koło
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00133135
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00133135/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-25 12:14
- Lokalizacja
- Koło, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b51862b7-a383-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 6662004626
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00133135 z dnia 2022-04-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury drogowej w Gminie Koło, etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Koło
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311620868
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 23
1.5.2.) Miejscowość: Koło
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 63 2407000
1.5.8.) Numer faksu: 63 2720166
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminakolo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakolo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_kolo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa infrastruktury drogowej w Gminie Koło, etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b51862b7-a383-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00133135
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026996/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Poprawa infrastruktury drogowej w Gminie Koło, etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00085558/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5853123,07 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje siedem odcinków dróg gminnych o następujących zakresach robót:
Rozbudowa drogi gminnej nr 493527P Ruchenna – Aleksandrówka
1. Roboty przygotowawcze
2. Roboty ziemne
3. Odwodnienie – studnia czerpalna
4. Roboty naprawczo – konserwacyjne
5. Podbudowa
6. Nawierzchnia jezdni
7. Zjazdy
8. Pobocza
9. Przepust Ø 60
10. Przepust Ø 80
11. Rowy
12. Kanał technologiczny
13. Oznakowanie pionowe
Budowa drogi gminnej nr 493022P Kolonia-Czołowo - Górka – Osiek
1. Roboty przygotowawcze
2. Roboty rozbiórkowe
3. Roboty ziemne zmechanizowane
4. Podbudowy
5. Nawierzchnia jezdni, ścieżki pieszo-rowerowej, zjazdów
6. Krawężniki, obramowania i obrzeża
7. Urządzenia odwadniające
8. Roboty towarzyszące – rowy, skarpy, pobocza, melioracje
9. Kanał technologiczny
10. Oznakowania i urządzenia BRD
Budowa odcinka drogi gminnej nr 493551P Chojny - Leśnica – Powiercie
1. Roboty przygotowawcze
2. Roboty rozbiórkowe
3. Roboty ziemne zmechanizowane
4. Podbudowy
5. Nawierzchnia jezdni, chodników, zjazdów
6. Krawężniki, obramowania i obrzeża
7. Urządzenia odwadniające
8. Roboty towarzyszące – rowy, skarpy, pobocza, telkom., melioracja, energetyka
9. Oznakowania i urządzenia zabezpieczające
Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 493528P Kiełczew I - Baza SKR - Lipie Góry
1. Roboty przygotowawcze
2. Roboty ziemne zmechanizowane
3. Podbudowy
4. Nawierzchnia jezdni i zjazdów
5. Roboty towarzyszące
6. Oznakowanie i urządzenia zabezpieczające
7. Kanał technologiczny
Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 493519P w m. Przybyłów
1. Roboty przygotowawcze
2. Roboty ziemne
3. Podbudowy
4. Nawierzchnia asfaltowa
5. Pobocza i zjazdy
6. Oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa
Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 493027P w m. Dąbrowa i Kaczyniec
1. Nawierzchnia jezdni, zjazdów
2. Pobocza, zjazdy
3. Oznakowanie
Budowa drogi wewnętrznej w miejscowości Powiercie - ul. Jaśminowa
1. Roboty przygotowawcze
2. Roboty ziemne
3. Odwodnienie
4. Podbudowy
5. Nawierzchnia jezdni i zjazdów
6. Krawężniki, obramowania i obrzeża
7. Ścieki
8. Roboty towarzyszące
9. Oznakowanie i urządzenia zabezpieczające
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7659353,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7659353,42 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7659353,42 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6661004943
7.3.3) Ulica: Toruńska 200
7.3.4) Miejscowość: Koło
7.3.5) Kod pocztowy: 62-600
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7659353,42 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 200 dni
| 2022-04-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |