Przebudowa drogi gminnej ul. Leśnej w Okonku, etap I
Gmina Okonek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00133147
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00133147/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-25 12:16
- Lokalizacja
- Okonek, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ac58e061-8fde-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 7671657653
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00133147 z dnia 2022-04-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej ul. Leśnej w Okonku, etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Okonek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791388
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niepodległości 53
1.5.2.) Miejscowość: Okonek
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-965
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: 672669003
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ratusz@okonek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.okonek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.okonek.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej ul. Leśnej w Okonku, etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac58e061-8fde-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00133147
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00061278/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ITRiŚ.271.4.2022.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Projektowana inwestycja położona jest w województwie wielkopolskim, powiecie złotowskim, gmina Okonek, miejscowość Okonek, Obręb Okonek 139 dz. nr 427, 428, 360, 472. Obecnie droga na odcinku objętym opracowaniem pełni funkcję drogi lokalnej w zabudowie miejskiej o nawierzchni asfaltowej szerokości około 5,5m, obramowana z obu stron krawężnikiem betonowym. Wzdłuż omawianej drogi z obu stron usytuowany jest chodnik z betonowych płytek chodnikowych. Istniejąca nawierzchnia jezdni charakteryzuję się licznymi wybojami i nierównościami oraz zastoiskami wody, co w znacznym stopniu utrudnia ruch pojazdów samochodowych. Nawierzchnia chodnika i zjazdów z licznymi wybojami i deformacjami w przekroju podłużnym i poprzecznym oraz z licznymi ubytkami w nawierzchni. Odwodnienie istniejącej drogi odbywa się powierzchniowo do istniejącej kanalizacji deszczowej.
Projektowa droga gminna składa się z trzech odcinków prostych połączonych łukami poziomymi o promieniu R=250m i R=75m. Początek projektowanej przebudowy drogi przyjęto w km 0+000 dz. 427 na skrzyżowaniu z ul. Stockelsdorf natomiast koniec w km 0+209,81 dz. 428 na skrzyżowaniu z ul. Chłopickiego i ul. Niepodległości. Szerokość projektowanej drogi na odcinku przebudowy wynosić będzie 6,0 m na prostej i na łuku. Jezdnia obramowana będzie z obu stron krawężnikami 15x30x100 cm i posiadać będzie spadek poprzeczny dwustronny 2%. Wzdłuż całej trasy po stronie prawej i lewej zaprojektowano chodniki o szerokości zmiennej od 1,25 m do 3,5 m i spadku poprzecznym 2% w kierunku jezdni. Na wysokości posesji nr.1 i 33 miejscowe zwężenie chodnika do 1,25 m i 1,33 m ze względu na istniejącą zabudowę jednorodzinną. Obramowanie chodnika stanowić będzie obrzeże betonowe 8x30x10.
W ramach odwodnienia planowana jest renowacja istniejącej kanalizacji deszczowej wymiana studni wpustowych i części kanałów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1440406,33 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2355782,41 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1440406,33 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Drogowo-Budowlane Jacek Karpinski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 767-103-74-13
7.3.3) Ulica: Norwida
7.3.4) Miejscowość: Złotów
7.3.5) Kod pocztowy: 77-400
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1440406,33 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-06-30| 2022-04-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |