Sukcesywna dostawa nawozów i nasion dla Zakładu Doświadczalnego Instytutu Genetyki i Biotechnologii Zwierząt Polskiej Akademii Nauk
Instytut Genetyki i Biotechnologii Zwierząt PAN w Jastrzębcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00134751
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-26 10:41
- Lokalizacja
- Magdalenka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1230018381
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Nawozy azotowePszenicaKukurydzaNasiona słonecznika
Wykonawcy
6 przyznanych
ADAR HANDEL NAWOZAMI SZTUCZNYMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SKRÓT FIRMY: ADAR HNS SP. Z O.O.Pakość, PL
221 040 PLNADAR HANDEL NAWOZAMI SZTUCZNYMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SKRÓT FIRMY: ADAR HNS SP. Z O.O.Pakość, PL
221 040 PLN'OSADKOWSKI' SPÓŁKA AKCYJNAWąbrzeźno, PL
28 180 PLN'OSADKOWSKI' SPÓŁKA AKCYJNAWąbrzeźno, PL
28 180 PLN'OSADKOWSKI' SPÓŁKA AKCYJNAWąbrzeźno, PL
28 180 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE "CHEMIROL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMogilno, PL
7854,8 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.