Przebudowa dróg na terenie gminy Masłowice

GMINA MASŁOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00134654
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00134654/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-26 10:15
Lokalizacja
Masłowice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dd7bdeb8-b4dc-11ec-9f44-6e63702cb2f7
Identyfikator
7722259981
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty drogoweRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie znaków drogowychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00134654 z dnia 2022-04-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg na terenie gminy Masłowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MASŁOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648103

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Masłowice 4

1.5.2.) Miejscowość: Masłowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-515

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@maslowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.maslowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.maslowice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg na terenie gminy Masłowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd7bdeb8-b4dc-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00134654

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022024/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa dróg na terenie gminy Masłowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00110968/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UG.IOŚ.5.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym pn. Przebudowa dróg na terenie gminy Masłowice.
4.2. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa rozbudowa dróg:
Inwestycja obejmuje:
1) Przebudowę drogi w m. Koconia na dz. 900/2 i 1260 w ob. Kraszewice na dł. ok. 2 km - wykonanie nowej nawierzchni mineralno-bitumicznej o szer. 4,5 - 5,00 mb i poboczy z kruszywa o szer. 0,75 mb.
2) Przebudowa drogi gminnej w m. Bartodzieje na dz. 530 na dł. ok. 1,5 km - wykonanie pełnej konstrukcji jezdni o szer. 4,5-5,0 mb wraz z poboczami z kruszywa o szer. 0,75 mb.
3) wykonanie nowej nawierzchni mineralno-bitumicznej na drogach będących własnością gminy Masłowice.
4.3. Przedmiot zamówienia obejmuje:

4.3.1. Zadanie 1 - Przebudowę drogi w m. Koconia na dz. 900/2 i 1260 w ob. Kraszewice.
Przedmiotem inwestycji jest przebudowa drogi na działce nr ewid. 900/2, 1260 obręb 0011 Kraszewice, gm. Masłowice o długości 1917,84 m.b.
Na odcinku od km 0+000.00 do km 0+960.00 należy wykonać poszerzenie istniejącej jezdni mineralno-bitumicznej do szerokości 4.5 m.b. natomiast od km 0+960.00 do km 1917.84 należy wykonać poszerzenie jezdni o nawierzchni z kruszywa łamanego do szerokości 5.0 m.b. wraz z wykonanie nowej nawierzchni mineralno-bitumicznej.

4.3.2. Zadanie 2 - Przebudowa drogi gminnej w m. Bartodzieje na dz. 530.Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 110106E w miejscowości Bartodzieje na jezdnię mineralno-bitumiczną o szerokości 4,5 - 5 m wraz z obustronnymi poboczami utwardzonymi o szerokości 0,75 m, mijankami oraz rowami przydrożnymi. Budowa drogi gminnej będzie polegała na wykonaniu nowej konstrukcji jezdni. Przewiduje się budowę lewostronnych rowów przydrożnych o całkowitej długości 403,8 m.b
4.3.3. Zadanie 3 - Przebudowa drogi gminnej DG 112402E na działkach o nr ewid. 340 w obr. geod. Strzelce Małe i 172 w obr. geod. Chełmo. Przebudowa drogi obejmuje odcinek o długości 999.00 m.b. Zadanie polega na wykonaniu nowej warstwy ścieralnej na istniejącej nawierzchni o średniej grubości 4 cm. wraz z obustronnymi poboczami utwardzonymi o szerokości 0,75 m. .
4.3.4. Zadanie 4 - Przebudowa drogi wewnętrzne j w miejscowości Korytno na działce o nr ewid. 634. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej na dz. nr ewid. 634 obręb 0010 Korytno, gm. Masłowice. Przebudowa drogi obejmuje odcinek o długości 999 m.b. Zadanie polega na wykonaniu nowej konstrukcji jezdni mineralno-bitumicznej o szerokości 3,0 m.b. wraz z obustronnymi poboczami z kruszywa łamanego o szerokości 0,25 m.b.
4.3.5. Zadanie 5 - Przebudowa odcinka drogi wewnętrznej w miejscowości Kolonia Przerąb na działce o nr ewid. 454. Powierzchnia projektowanej jezdni mineralno-bitumicznej: 1210 m2
Długość przebudowywanej drogi: 403.40 m.b.
Powierzchnia poboczy utwardzonych: 203 m2

4.3.6. Zadanie 6 - Zaprojektowanie i przebudowa, rozbudowa drogi gminnej w miejscowości Bartodzieje działka nr 530 obręb Bartodzieje Przerębskie,
- szacowana powierzchnia jezdni do wybudowania z masy mineralno-bitumicznej wraz z konstrukcja jak podano na przekrojach o szerokości jezdni 5,00 m – 3775m 2
- szacowana powierzchnia pobocza z kruszywa łamanego po zagęszczeniu 0/31,5 gr 10 cm szerokości 0,75 około 11. 325 m
- budowa kanału technologicznego na odcinku około 755 m wraz z 7 studzienkami
- likwidacja kolizji z siecią podziemną ,
- odmulenie dwustronne rowów na całym odcinku drogowym 755 mb
- uporządkowanie terenu po wykonanych robotach powierzchni 3020,00 m2 .
4.3.7. Zadanie 7 - Zaprojektowanie i przebudowa, rozbudowa drogi gminnej w miejscowości Chełmo działka nr 172 obręb Chełmo
- szacowana powierzchnia objęta inwestycją – 5600 m2,
- długość odcinka objętego opracowaniem około - 625 m
- szacowana powierzchnia jezdni do wybudowania z masy mineralno-bitumicznej wraz z konstrukcja jak podano na przekrojach o szerokości jezdni 5,00 m – 3425m 2
- szacowana powierzchnia pobocza z kruszywa łamanego po zagęszczeniu 0/31,5 gr 10 cm szerokości 0,75 około 1030 m
- likwidacja kolizji z siecią podziemną ,
- plantowanie rowów na powierzchni około 1030 m2
- uprządkowanie terenu po wykonanych robotach powierzchni 2000 m2
4.3.8. Zadanie 8 - Zaprojektowanie i przebudowa, rozbudowa drogi gminnej w miejscowości Chełmo działka nr 567 obręb 0003 Chełmo
wykonanie mapy do celów projektowych
- szacowana powierzchnia objęta inwestycją – 22.400 m2,
- długość odcinka objętego opracowaniem około - 1457 mb
- szacowana powierzchnia jezdni do wybudowania z masy mineralno-bitumicznej wraz z konstrukcja jak podano na przekrojach o szerokości jezdni 5,00 m – 7285 m 2
- szacowana powierzchnia pobocza z kruszywa łamanego po zagęszczeniu 0/31,5 gr 10 cm szerokości 0,75 około 2190 m
- likwidacja kolizji z siecią podziemną ,
- plantowanie rowów na powierzchni około 1400 m2
- uprządkowanie terenu po wykonanych robotach powierzchni 2900 m2 .
4.3.9. Zadanie 9 - Zaprojektowanie i przebudowa, rozbudowa drogi gminnej w miejscowości Ochotnik działka nr 86 i 1285 obręb 0015 Ochotnik
wykonanie mapy do celów projektowych
- szacowana powierzchnia objęta inwestycją szacunkowo 22.000 m2,
- długość odcinka objętego opracowaniem około - 1870 m
- szacowana powierzchnia jezdni do wybudowania z masy mineralno-bitumicznej wraz z konstrukcją jaką podano na przekrojach o szerokości jezdni 5,00 m około – 9350m 2
- szacowana powierzchnia pobocza z kruszywa łamanego po zagęszczeniu 0/31,5 gr 10 cm szerokości 0,75 około 2805 m
- budowa kanału technologicznego na odcinku około 1870 m wraz z 20 studzienkami SKR -2 ,
- likwidacja kolizji z siecią podziemną ,
- odmulenie dwustronne rowów na całym odcinku drogowym 1240 mb
- uprządkowanie terenu po wykonanych robotach powierzchni 10000,00 m2 .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie nie została złożona żadna oferta. Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.

Reasumując, występują wszystkie przesłanki uzasadniające unieważnienie przedmiotowego postępowania w oparciu o przepisy art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
2022-04-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane