Sukcesywna dostawa środków ochrony roślin dla Zakładu Doświadczalnego Instytutu Genetyki i Biotechnologii Zwierząt Polskiej Akademii Nauk
Instytut Genetyki i Biotechnologii Zwierząt PAN w Jastrzębcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00135132
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-26 12:09
- Lokalizacja
- Magdalenka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1230018381
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Środki chwastobójczeŚrodki grzybobójczeŚrodki owadobójczeRegulatory wzrostu roślin
Wykonawcy
4 przyznane
AGRII POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
91 248,84 PLNAGRII POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
91 248,84 PLNRUDNIKAGRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
10 904 PLNAGRII POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
91 248,84 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.