Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych wraz z odwodnieniem
GMINA CIESZYN reprezentowana przez Burmistrza Miasta Cieszyna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00134852
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00134852/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-26 11:07
- Lokalizacja
- Cieszyn, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d38666dc-b3f6-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 5482404950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00134852 z dnia 2022-04-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych wraz z odwodnieniem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CIESZYN reprezentowana przez Burmistrza Miasta Cieszyna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182338
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Cieszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.cieszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.cieszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.um.cieszyn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych wraz z odwodnieniem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d38666dc-b3f6-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00134852
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035841/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja budynku bramy głównej Centralnego Cmentarza Komunalnego w Cieszynie wraz z wymianą nawierzchni na dziedzińcu - izolacja przeciwwilgociowa ścian fundamentowych wraz z odwodnieniem
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00112103/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPIF.271.1.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót budowlanych.
▪ robót ziemnych - celem wykonania drenażu opaskowego wokół budynku bramy cmentarnej w obsypce żwirowej wykonanego z rury perforowanej PCV Ø160, a w miejscu skrzyżowania z istniejącym przyłączem gazowym na drenażu zostanie zabudowana rura ochronna. Na narożnikach budynku będą zabudowane studzienki rewizyjne drenarskie Ø315. Całość drenażu zostanie odprowadzona do studni kanalizacji deszczowej,
▪ kanalizacji deszczowej z rur PCV Ø200 odprowadzającej wody opadowe z rur spustowych oraz kratek ściekowych ulicznych wraz zabudową studzienek i odprowadzeniem wody do kanalizacji miejskiej,
▪ izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych wraz z ociepleniem ścian płytami z polistyrenu ekstrudowanego,
▪ przepony poziomej murów po mechanicznym przecięciu ściany i zabudowaniem płyty PCV oraz iniekcji krystalicznej słupów zewnętrznych wraz z uzupełnieniem tynków,
▪ robót brukarskich po wykonaniu drenażu i kanalizacji deszczowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa i STWIORB stanowiące załącznik nr 7 do SWZ – dokumentacja projektowa. Z projektu na remont elewacji budynku bramy cmentarza należy wykonać zakres robót dotyczący hydroizolacji ścian tj. pkt. 1 ppkt. 1 projektu pn. : Wykonanie hydroizolacji ścian.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45453100-8 - Roboty renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający dokonał zmiany terminu składania ofert, jednocześnie dokonując zmiany ogłoszenia oraz SWZ. W dniu 25.04.2022 r. Zamawiający dopatrzył się uchybienia, które polegało na braku modyfikacji formularza na https://miniportal.uzp.gov.pl., związanego z terminem składania ofert. W związku z tym, iż niemożliwym jest dokonanie korekty na ww. portalu po upływie pierwotnie wskazanego terminu składania ofert ( 22.04.2022 r. ) Zamawiający dokonuje unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Pzp.| 2022-04-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |