Termomodernizacja wraz z przebudową części pomieszczeń budynku remizy OSP w Hamerni
Gmina Józefów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00135403
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00135403/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-26 13:10
- Lokalizacja
- Józefów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c10a9e9a-88cb-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 9182003870
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Wykonawcy
2 przyznane
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00135403 z dnia 2022-04-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja wraz z przebudową części pomieszczeń budynku remizy OSP w Hamerni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Józefów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369103
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 37
1.5.2.) Miejscowość: Józefów
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-460
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jozefow@ejozefow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ejozefow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umjozefow.bip.lubelskie.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja wraz z przebudową części pomieszczeń budynku remizy OSP w Hamerni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c10a9e9a-88cb-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00135403
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00002897/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Termomodernizacja wraz z przebudową części pomieszczeń budynku remizy OSP w Hamerni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00050353/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.5.2021.RC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 118416,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 96273,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 zamówienia – Termomodernizacja budynku remizy OSP w Hamerni:5.3.1 Roboty rozbiórkowe
5.3.2 Docieplenie budynku remizy OSP płytami styropianowymi o parametrach nie gorszych lambda W/mk 0,038
5.3.3 Docieplenie cokołu powyżej poziomu terenu
5.3.4 Opaska wokół budynku wyłożenie schodów i tarasu kostka brukowa
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 78416,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 zamówienia – Przebudowa części pomieszczeń budynku świetlicy w miejscowości Hamernia:5.6.1 Pomieszczenie magazynowe
5.6.2 Duża sala
5.6.3 Łazienka
5.6.4 Kuchnia
5.6.5 Instalacja wod-kan
5.6.6 Instalacja elektryczna
5.6.7 Wentylacja
5.6.8 Instalacja gazowa
5.6.9 Instalacja centralnego ogrzewania
5.6.10 Wywiezienie materiałów z rozbiórki.
5.6.11 Izolacja z wełny mineralnej - 2 warstwy po 10 cm- kalkulacja własna – 90m².
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 40000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termomodernizacja wraz z przebudową części pomieszczeń budynkuremizy OSP w Hamerni – część 1 i 2 zamówienia
Działając na podstawie art.254 pkt. w związku z art.255 pkt.1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień publicznych (Dz.U. z 2019r. poz. 2019, ze zm.)- dalej ustawa Pzp, Gmina Józefów informuje, że postępowanie IN.271.5.2022.RC dotyczące Termomodernizacja wraz z przebudową części pomieszczeń budynku remizy OSP w Hamerni– część 1 i 2 zamówienia zostało unieważnione.
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania.
Przyczyną unieważnienia postępowania jest fakt, nie złożono żadnej oferty
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania.
Podstawą prawną unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp: ,,Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenia zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
| 2022-04-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |