Remont drogi gminnej nr 111217L w miejscowości Hrebenne od km 0+107 do km 1+097 w miejscowości Hrebenne oraz asfaltowanie dróg gminnych .
Gmina Horodło
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00136950
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00136950/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-27 11:30
- Lokalizacja
- Horodło, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ba8e4682-b0dd-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 9191754096
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
Wykonawcy
2 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W HRUBIESZOWIEHrubieszów, PL · lot 0
466 500,26 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W HRUBIESZOWIEHrubieszów, PL · lot 1
169 342,83 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00136950 z dnia 2022-04-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 111217L w miejscowości Hrebenne od km 0+107 do km 1+097 w miejscowości Hrebenne oraz asfaltowanie dróg gminnych .
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Horodło
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368799
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jurydyka 1
1.5.2.) Miejscowość: Horodło
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-523
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 846515447
1.5.8.) Numer faksu: 846515443
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@horodlo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.horodlo.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej nr 111217L w miejscowości Hrebenne od km 0+107 do km 1+097 w miejscowości Hrebenne oraz asfaltowanie dróg gminnych .2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba8e4682-b0dd-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00136950
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00106456/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGO.7021.3.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1 – Remont drogi gminnej nr 111217L w miejscowości Hrebenne od km 0+107 do km 1+097 w miejscowości HrebenneRemont drogi w miejscowości nr 111217L w m. Hrebenne polegać będzie na:
1) Wykonaniu prac przygotowawczych które obejmują:
wykonanie robót pomiarowych przy liniowych robotach ziemnych trasa dróg w terenie równinnym w ilości 0,99 km, odsłonięcie krawędzi równiarką w ilości 990 m2, dowóz brakującej ziemi na pobocza w ilości 16 m3, plantowanie poboczy równiarką w ilości 990 m2;
2) Wykonaniu prac nawierzchniowych które obejmują:
wyrównanie istniejącej nawierzchni mieszanką zasadniczą 0/31,5 mm i grubości 10 cm w ilości 464,4 m3, wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego dla KR 1-2 o grubości po zagęszczeniu 5 cm (warstwa ścieralna) wraz z oczyszczeniem i skropieniem emulsją w ilości 4386 m2;
3)Wykonanie poboczy i zjazdów które obejmują:
wykonanie utwardzenia poboczy i zjazdów (zjazdy na długości 2 m) kruszywem na grubość 15 cm i szerokość 0,75 m obustronnie wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża w ilości 239,15 m3;
4) wykonanie oznakowania które obejmuje:
montaż słupków z rur stalowych do zawieszenia znaków drogowych fi 70 mm – 4 szt. oraz montaż znaków drogowych A-1 – 1 szt., A-2 – 1 szt., A-3 – 1 szt., A-4 – 1 szt. z folią II generacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 377592,50 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2 – Asfaltowanie dróg gminnych w miejscowościach: Bereżnica, Ciołki, Horodło, Hrebenne, Janki, Kolonia Kobło, Kopyłów, Łuszków, Rogalin.1) Asfaltowanie nawierzchni drogi gminnej Nr 114505L w miejscowości Bereżnica.
Asfaltowanie nawierzchni drogi w miejscowości Bereżnica polegać będzie na wykonaniu wyrównania i wzmocnienia podbudowy mieszanką kruszywa 0/31,5 mm, grubości 10 cm po zagęszczeniu w ilości 11,32 m3, wykonanie nawierzchni z masy mineralno – asfaltowej grubości 5,0 cm po zawałowaniu i posmarowaniu krawędzi asfaltem w ilości 102,9 m2;
2) Asfaltowanie nawierzchni drogi gminnej Nr 111237L w miejscowości Ciołki.
Asfaltowanie nawierzchni drogi w miejscowości Ciołki polegać będzie na wykonaniu wyrównania i wzmocnienia podbudowy mieszanką kruszywa 0/31,5 mm, grubości 10 cm po zagęszczeniu w ilości 13,70 m3, wykonanie nawierzchni z masy mineralno – asfaltowej grubości 5,0 cm po zawałowaniu i posmarowaniu krawędzi asfaltem w ilości 124,5 m2;
3) Asfaltowanie nawierzchni drogi gminnej Nr 111209L w miejscowości Horodło.
Asfaltowanie nawierzchni drogi w miejscowości Horodło polegać będzie na wykonaniu wyrównania i wzmocnienia podbudowy mieszanką kruszywa 0/31,5 mm, grubości 10 cm po zagęszczeniu w ilości 11,32 m3, wykonanie nawierzchni z masy mineralno – asfaltowej grubości 5,0 cm po zawałowaniu i posmarowaniu krawędzi asfaltem w ilości 102,9 m2;
4) Asfaltowanie nawierzchni drogi gminnej ul. Królowej Jadwigi w miejscowości Horodło.
Asfaltowanie nawierzchni drogi w miejscowości Horodło ul. Królowej Jadwigi polegać będzie na wykonaniu wyrównania i wzmocnienia podbudowy mieszanką kruszywa 0/31,5 mm, grubości 10 cm po zagęszczeniu w ilości 10,20 m3, wykonanie nawierzchni z masy mineralno – asfaltowej grubości 5,0 cm po zawałowaniu i posmarowaniu krawędzi asfaltem w ilości 92,70 m2;
5) Asfaltowanie nawierzchni drogi gminnej Nr 114598L w miejscowości Hrebenne (Kolonia Hrebenne).
Asfaltowanie nawierzchni drogi w miejscowości Hrebenne polegać będzie na wykonaniu wyrównania i wzmocnienia podbudowy mieszanką kruszywa 0/31,5 mm, grubości 10 cm po zagęszczeniu w ilości 17,00 m3, wykonanie nawierzchni z masy mineralno – asfaltowej grubości 5,0 cm po zawałowaniu i posmarowaniu krawędzi asfaltem w ilości 154,5 m2;
6) Asfaltowanie nawierzchni drogi gminnej Nr 111209L w miejscowości Janki.
Asfaltowanie nawierzchni drogi w miejscowości Janki polegać będzie na wykonaniu wyrównania i wzmocnienia podbudowy mieszanką kruszywa 0/31,5 mm, grubości 10 cm po zagęszczeniu w ilości 11,32 m3, wykonanie nawierzchni z masy mineralno – asfaltowej grubości 5,0 cm po zawałowaniu i posmarowaniu krawędzi asfaltem w ilości 102,9 m2;
7) Asfaltowanie nawierzchni drogi gminnej Nr 114628L w miejscowości Kolonia Kobło.
Asfaltowanie nawierzchni drogi w miejscowości Kolonia Kobło polegać będzie na wykonaniu wyrównania i wzmocnienia podbudowy mieszanką kruszywa 0/31,5 mm, grubości 10 cm po zagęszczeniu w ilości 16,07 m3, wykonanie nawierzchni z masy mineralno – asfaltowej grubości 5,0 cm po zawałowaniu i posmarowaniu krawędzi asfaltem w ilości 146,10 m2;
8) Asfaltowanie nawierzchni drogi gminnej Nr 114661L w miejscowości Kopyłów.
Asfaltowanie nawierzchni drogi w miejscowości Kopyłów polegać będzie na wykonanie nawierzchni z masy mineralno – asfaltowej grubości 5,0 cm po zawałowaniu i posmarowaniu krawędzi asfaltem w ilości 321,6 m2;
9) Asfaltowanie nawierzchni drogi gminnej Nr 114681L w miejscowości Łuszków.
Asfaltowanie nawierzchni drogi w miejscowości Łuszków polegać będzie na wykonaniu wyrównania i wzmocnienia podbudowy mieszanką kruszywa 0/31,5 mm, grubości 10 cm po zagęszczeniu w ilości 22,34 m3, wykonanie nawierzchni z masy mineralno – asfaltowej grubości 5,0 cm po zawałowaniu i posmarowaniu krawędzi asfaltem w ilości 203,10 m2;
10) Asfaltowanie nawierzchni drogi gminnej Nr 111214L w miejscowości Rogalin.
Asfaltowanie nawierzchni drogi w miejscowości Rogalin polegać będzie na wykonaniu wyrównania i wzmocnienia podbudowy mieszanką kruszywa 0/31,5 mm, grubości 10 cm po zagęszczeniu w ilości 24,90 m3, wykonanie nawierzchni z masy mineralno – asfaltowej grubości 5,0 cm po zawałowaniu i posmarowaniu krawędzi asfaltem w ilości 226,50 m2;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 142035,04 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 466500,26 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 466500,26 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 466500,26 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 950362176
7.3.3) Ulica: Grabowiecka
7.3.4) Miejscowość: Hrubieszów
7.3.5) Kod pocztowy: 22-500
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 466500,26 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-09-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169342,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 169342,83 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 169342,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 950362176
7.3.3) Ulica: Grabowiecka
7.3.4) Miejscowość: Hrubieszów
7.3.5) Kod pocztowy: 22-500
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 169342,83 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-09-30| 2022-04-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |