Modernizacja bloku żywieniowego w Przedszkolu nr 158, ulica Dwóch Mieczy w Warszawie - etap I
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Rembertów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00137492
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00137492/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-27 13:36
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eb65ea76-b734-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00137492 z dnia 2022-04-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja bloku żywieniowego w Przedszkolu nr 158, ulica Dwóch Mieczy w Warszawie - etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Rembertów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. gen. A. Chruściela 28
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-401
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rembertow.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rembertow.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja bloku żywieniowego w Przedszkolu nr 158, ulica Dwóch Mieczy w Warszawie - etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb65ea76-b734-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00137492
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010806/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja bloku żywieniowego w Przedszkolu nr 158, ul. Dwóch Mieczy w Warszawie - etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00116252/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-VIII-WZP.271.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 305962,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja bloku żywieniowego w Przedszkolu nr 158 przy ulicy Dwóch Mieczy 30/36 w Warszawie.
Przeprowadzenie modernizacji zostało podzielone na dwa etapy w latach 2022 i 2023.
W zakresie I etapu modernizacji będącego przedmiotem obecnego postępowania przetargowego przewidziane jest wykonanie prac w wybranych pomieszczeniach piwnic , parteru i piętra części żywieniowej przedszkola. Przewidziane są do wykonania:
- roboty ogólnobudowlane
- modernizacja instalacji wentylacji mechanicznej - montaż central wentylacyjnych i wymiana
kanałów wentylacyjnych
- modernizacja części instalacji elektrycznej - wymiana istniejącego oświetlenia
- modernizacja części instalacji sanitarnej – wymiana armatury i części instalacji wod – kan.
- wymiana dźwigu towarowego z dostosowaniem do wymiarów istniejącego szybu
- wymiana urządzeń gastronomicznych w pomieszczeniach kuchennych na parterze i piętrze
Pomieszczenia objęte opracowaniem - numery pomieszczeń wg projektu załączonego SIWZ.
a) Piwnica - nr 012 (wentylatornia), 010 (kuchnia),
b) Parter - pomieszczenia nr 24 (zmywalnia) i 25(rozdzielnia),
c) Piętro - pomieszczenia nr 119 (porządkowe), 120 (zmywalnia) i 121(rozdzielnia),
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 376 333,60 zł brutto, natomiast oferta z najniższą ceną opiewa na kwotę 498 150,00 zł brutto.| 2022-04-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |