„Zagospodarowanie terenów przy zbiornikach wodnych w msc. Kaniów i Zachełmie, gm. Zagnańsk”

Gmina Zagnańsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00138880
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00138880/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-28 11:59
Lokalizacja
Zagnańsk, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f16c32e4-5e4f-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
9591671296
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie kopania rowówRoboty budowlane w zakresie altanObiekty rekreacyjneKonstrukcje z betonu zbrojonegoKonstrukcje gotoweRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie regulacji ruchuRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

Wykonawcy

1 przyznane

GB TECHNOLOGY SPÓŁKA CYWILNA GRZEGORZ LUDWICKI, JÓZEF LUDWICKISzewce, PL · lot 0
2 179 961,64 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00138880 z dnia 2022-04-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zagospodarowanie terenów przy zbiornikach wodnych w msc. Kaniów i Zachełmie, gm. Zagnańsk”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zagnańsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010866

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Spacerowa 8

1.5.2.) Miejscowość: Zagnańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-050

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zagnansk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zagnansk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zagnansk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zagospodarowanie terenów przy zbiornikach wodnych w msc. Kaniów i Zachełmie, gm. Zagnańsk”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f16c32e4-5e4f-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00138880

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002217/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.19 „Zagospodarowanie terenów przy zbiornikach wodnych w msc. Kaniów i Zachełmie, gm. Zagnańsk”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 6.3 „Ochrona i wykorzystanie obszarów cennych przyrodniczo-ZIT KOF ” Osi 6 „Rozwój miast” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZ.271.1.23.2021.PZZ-PZZIS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zadanie Nr 1 – Zagospodarowanie terenu przy zbiorniku wodnym w msc. Kaniów, gm. Zagnańsk.

1.1 Inwestycja na działkach nr ewid. 852/3, 853/3, 240/1, 1216/3, 854/3, 855/3, 1296/4, 856/5, 1206/4, 1450, 1206/2, 857/2, 860/8, 860/10, 862/1, 859/3, 859/1, 859/6, obręb Kaniów
a) budowa zjazdów z drogi gminnej – 3 szt.
b) budowa parkingu z kostki brukowej betonowej szarej o grubości 10cm na podsypce cementowo-piaskowej gr. 5cm i podbudowie z kruszywa stabilizowanego mechanicznie
o gr. 25cm - powierzchnia 673 m2
c) budowa ciągu pieszego z płyt betonowych o gr. 6cm na podsypce cementowo-piaskowej gr. 5cm i podbudowie z kruszywa stabilizowanego mechanicznie gr. 20cm - powierzchnia 1154 m2
d) budowa ogrodzenia panelowego o wys. 1,8m i długości 112 m
e)wykonanie ogrodzenia ażurowego o wys. 1,2m i długości 36 m
f) zakup i ustawienie ławek w ilości 26szt.; stojaków na rowery 20 szt.; tablic edukacyjnych 9szt.; koszy na śmieci 26szt. o parametrach zgodnie z projektem
g) budowa instalacji elektrycznej oświetlenia zewnętrznego – do lamp oświetleniowych
h) wymiana istniejących barierek na barierki ze stali nierdzewnej o wys. 1,1m i długości 146,8m
i) nasadzenie drzewek kulistych 10szt. z pasami żwirowymi na geowłókninie o powierzchni 70m2, drzewka zabezpieczyć słupkami drewnianymi i taśmami podtrzymującymi
j) wykonanie humusowania i obsiewu trawą wzdłuż ciągów pieszych o powierzchni 350m2
k) wykonanie robót remontowych towarzyszących

1.2.Inwestycja na działkach nr ewid. 239/3, 240/1, 239/5, 241/4, 821/4, 157/3, 68 obręb Kaniów
a) wykonanie zjazdów z drogi gminnej – 2szt.
b) remont nawierzchni terenu inwestycji- pokrycie kruszywem kamiennym w geokracie na geowłókninie – powierzchnia 1124,50m2
c) wykonanie stanowisk postojowych dla 10 samochodów
d) wykonanie 2 miejsc obsługi kamperów wraz z przyłączami kanalizacji sanitarnej Ø 160 o długości 44,37m oraz przyłączami wodociągowymi Ø40 16,96m i Ø32 długości 10,50m.
e) wykonanie przyłącza elektroenergetycznego do miejsc obsługi kamperów
f) wymiana istniejącej barierki na schodach od strony północnej na barierkę ze stali nierdzewnej o długości 6m.
g) budowa altany wolnostojącej- mała architektura o powierzchni 33m2 wraz z wyposażeniem: stół, ławki
h)zakup i montaż lamp solarnych na słupach wraz z zasilaniem – 11szt.
i) zakup, montaż stojaków na rowery 10szt. koszy na śmieci 6szt. koszy do segregacji odpadów przy kamperach 2 zestawy, tablic edukacyjnych 7szt.
j) wykonanie robót remontowych towarzyszących.
CDN w SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45223810-7 - Konstrukcje gotowe

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

4.5.5.) Wartość części: 2702617,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2.Zadanie Nr 2 - Zagospodarowanie terenu przy zbiorniku wodnym w msc. Zachełmiu , gm. Zagnańsk.

2.1 Inwestycja na działkach nr ewid. 1415, 211/1, 210/1, 212, 1419, 319/1, 1418, 319/2, 1144, 1141/2, 1417, 1231/1, obręb Zachełmie

a) budowa drogi wewnętrznej o długości 181m i szerokości zmiennej od 3m-9m z kostki betonowej gr. 10cm koloru szarego – 612m2,
b) budowa chodnika jednostronnego szerokości 1m z kostki betonowej gr. 10cm koloru szarego. Chodnik w zatoczce o szerokości 2,5m, długość chodnika 194m, powierzchnia przy drodze wewnętrznej 211m2, chodnik i droga wewnętrzna po stronie zachodniej zbiornika okolone krawężnikiem długości 390m,
c) utwardzenie terenu z płyt betonowych 60x40x6cm o powierzchni 240m2- chodnik w południowej części zbiornika o szerokości 1,5m – obrzeże 8x12x100cm o długości 163m, opornik na ławie betonowej z oporem 12x25x100cm o długości 160m,
d) remont schodów od strony południowej zbiornika wg. projektu,
e) wykonanie instalacji elektrycznej oświetlenia zewnętrznego – do lamp oświetleniowych
f) wymiana barierki przy zbiorniku i schodach na barierkę ze stali nierdzewnej o łącznej długości 300m, wys. 1,1m(barierka przy schodach5,5m)
g) zakup i montaż ławek 12szt, stojaków na rowery 10szt., koszy na śmieci 12szt. tablic edukacyjnych informacyjnych 10szt.
h) nasadzenie drzewek kulistych w ilości 37szt. z pasami żwirowymi o gr. 10cm na geowłókninie o powierzchni 234m2 – klon o wysokości 1.5-2m z zabezpieczeniem (słupki drewniane i taśma utrzymująca drzewko)
i) wykonanie robót remontowych towarzyszących
CDN w SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45223810-7 - Konstrukcje gotowe

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

4.5.5.) Wartość części: 857755,12 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2179961,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3654829,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2179961,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GB Technology S.C. ,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9592000730

7.3.3) Ulica: ul. Garbarska 21

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-826

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2179961,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2022-04-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane