Modernizacja dróg na terenie Gminy Przeworsk

Gmina Przeworsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00140402
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00140402/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-29 09:30
Lokalizacja
Przeworsk, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-caf4d380-b0e3-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
7941685229
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty drogoweFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00140402 z dnia 2022-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg na terenie Gminy Przeworsk

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przeworsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900513

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bernardyńska 1a

1.5.2.) Miejscowość: Przeworsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 16 648 73 97

1.5.8.) Numer faksu: 16 648 98 88

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@przeworsk.net.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przeworsk.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/przeworsk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dróg na terenie Gminy Przeworsk

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-caf4d380-b0e3-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00140402

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026391/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja dróg na terenie gminy Przeworsk

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00106488/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ROIX.271.5.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Przedmiot zamówienia obejmuje niżej wymienione drogi gminne:

Przebudowa drogi gminnej działka nr 529 w miejscowości Urzejowice
Przebudowa drogi gminnej działka nr ewid.1519 w miejscowości Urzejowice
Przebudowa drogi gminnej działka nr ewid.:1456 w miejscowości Chałupki
Przebudowa drogi gminnej działka nr ewid.:754/4 w miejscowości Świętoniowa
Przebudowa drogi gminnej działki nr ewid.:1035/18;1035/16;1035/35 w miejscowości Świętoniowa
Przebudowa drogi gminnej działka nr ewid.:854 w miejscowości Ujezna
Przebudowa drogi gminnej działka nr ewid.: 419 w miejscowości Ujezna
Przebudowa drogi gminnej działki nr ewid.:1111;5362;1120;1332 w miejscowości Rozbórz
Modernizacja drogi gminnej działka nr ewid.:218 w miejscowości Rozbórz
Przebudowa drogi gminnej działka nr ewid.:140 w miejscowości Gwizdaj
Przebudowa drogi gminnej działki nr ewid.:1527/1;1528/4 w miejscowości Mirocin
Przebudowa drogi gminnej i szlaku pieszo-jezdnego działki nr ewid.:248/2;240 w miejscowości Mirocin + zjazd
Modernizacja drogi gminnej działki nr ewid.:2872:2873:3015/1 w miejscowości Gorliczyna
Przebudowa drogi gminnej działka nr ewid.:2426 w miejscowości Grzęska
Przebudowa drogi gminnej wraz z przebudową sieci gazowej na działkach nr ewid.: 1180;1181;1182 w miejscowości Studzian

Zakres robót dla ww zadania obejmuje m.in. odtworzenie trasy w terenie, korytowanie wraz
z profilowaniem i zagęszczanie podłoża, stabilizację gruntu cementem, wykonanie podbudowy, wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, wykonanie chodnika z kostki betonowej, uzupełnienie poboczy, regulację studni kanalizacyjnych, montaż krawężników drogowych, poręczy ochronnych, przepustów, umocnienie skarp płytami ażurowymi, budowa kanalizacji deszczowej, przebudowa sieci gazowej.
Szczegółowy zakres robót określony został w SWZ, formularzach kosztorysów ofertowych oraz dokumentacji technicznej dla dróg w m. Mirocin i Studzian stanowiących załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45233140-2 - Roboty drogowe

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Stosownie do art. 255 pkt 3 ustawy Pzp zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Zamawiający informuje, że w niniejszym postępowaniu wpłynęła 1 oferta firmy: STRABAG Sp. z o.o., Ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków na kwotę brutto: 6 115 540,15 zł. Kwota brutto jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację tego zamówienia to 3 000 000 zł. Kwota oferty ponad dwukrotnie przekracza tę kwotę.
Wobec powyższego Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6115540,15

2022-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane