Roboty budowlane w pasach drogowych 2 części: CzI Przebudowa pasa drogowego ul. Kormoranów (Godebskiego – Gołębia)CzII Modernizacja polegająca na wymianie nawierzchni ul. Asnyka (Asnyka 1 -Brucknera
Miasto Józefów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00143414
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00143414/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-04 08:47
- Lokalizacja
- Józefów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ebe8d1ea-bb0f-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 5320016896
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00143414 z dnia 2022-05-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w pasach drogowych 2 części:
CzI Przebudowa pasa drogowego ul. Kormoranów (Godebskiego – Gołębia)CzII Modernizacja polegająca na wymianie nawierzchni ul. Asnyka (Asnyka 1 -Brucknera
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Józefów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Józefów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-420
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@jozefow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://jozefow.bip.eur.pl/public/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jozefow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane w pasach drogowych 2 części:CzI Przebudowa pasa drogowego ul. Kormoranów (Godebskiego – Gołębia)CzII Modernizacja polegająca na wymianie nawierzchni ul. Asnyka (Asnyka 1 -Brucknera
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ebe8d1ea-bb0f-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00143414
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010179/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja polegająca na wymianie nawierzchni ul. Asnyka (Asnyka 1 - Brucknera)
1.1.10 Przebudowa pasa drogowego ul. Kormoranów (Godebskiego - Gołębia)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: POŚ.271.17.2022.MF
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 Przebudowa pasa drogowego ul. Kormoranów (Godebskiego – Gołębia),Przedmiotem zamówienia jest przebudowa pasa drogowego ul .Kormoranów, w tym:- geodezyjne wytyczenie pasa drogowego,
- wykonanie robót ziemnych,
- wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego,
- wykonanie podbudowy,
- wykonanie zjazdów indywidualnych do posesji,
- wykonanie dojść do furtek,
- wprowadzenie czasowej organizacji ruchu,
- wprowadzenie stałej organizacji ruchu,
-przebudowa/regulacja wysokościowa urządzeń obcych np. studzienek teletechnicznych, kanalizacyjnych, zasuw gazowych i wodociągowych itp. pod nadzorem właścicieli powyższych urządzeń i należy dostosować je wysokościowo do niwelety wykonywanej nawierzchni. Wykonawca robót jest odpowiedzialny za ewentualne uszkodzenia sieci uzbrojenia terenu;
- regulacja bram i furtek jeżeli to będzie konieczne;
-przebudowa fragmentów istniejących zjazdów i/lub zejść od strony posesji o ile okaże się konieczna w celu łagodnego ukształtowania zjazdu/zejścia do poziomu jezdni.
- uporządkowanie terenu budowy wraz z wywózką na zwałkę pozostałych materiałów i gruzu po zakończonych robotach. Wykonawca ma zagospodarować materiał rozbiórkowy w swoim zakresie;
- geodezyjna inwentaryzację powykonawcza
- dokumentacja powykonawcza.
Miasto Józefów uzyskało zaświadczenie o nie wniesieniu sprzeciwu przez Starostę Otwockiego na wykonanie robót z dnia 01.03.2022 r.
Długość projektowanego odcinka ul. Kormoranów wynosi ok. 195mb.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 290000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 Modernizacja polegająca na wymianie nawierzchni ul. Asnyka (Asnyka 1 – BruckneraZamówienie obejmuje wykonanie nakładki bitumicznej jezdni z uprzednim wykonaniem robót przygotowawczych oraz robót towarzyszących wymienionych poniżej na długości ok. 170mb i szerokości ok. 6,0 m. Zamawiający nie posiada dokumentacji projektowej na ww. zakres.
Zakres zamówienia obejmuje:
a) frezowanie istniejącej nawierzchni: powierzchnia do frezowania istniejącej nawierzchni asfaltowej w/w odcinka drogi ok. 1020 m2;
b) wyrównanie podbudowy, po frezowaniu, kruszywem wraz z zagęszczeniem ;
c) uzupełnienie podbudowy z tłucznia, przyjęto 20% powierzchni tj. ok 200 m 2 ;
d) położenie warstwy konstrukcyjnej wiążącej asfaltobetonu AC 16 W 50/70 KR 1- 2 gr. 4 cm;
e) położenie warstwy ścieralnej asfaltobetonu AC 11 S 50/70 KR 1-2 gr. 4 cm;
f) mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową na zimno podbudowy; zużycie emulsji 0,5 kg/m2;
g) mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową na zimno nawierzchni bitumicznej; zużycie emulsji 0,3 kg/m2;
h) naprawa uszkodzonego asfaltu dziury o wym. ok 1,5 x 1,5 m.
i) spadek poprzeczny jezdni w kierunku poboczy drogi - do uzgodnienia z Inwestorem i Inspektorem Nadzoru, pochylenie nawierzchni ma umożliwiać odprowadzenie wody opadowej na nieutwardzone pobocze;
j) w miejscu łączenia starej i nowej nawierzchni bitumicznej należy ułożyć siatkę wstępnie powlekaną asfaltem pod nawierzchnię ścieralną i wiążącą po uprzednim sfrezowaniu istniejącej nawierzchni bitumicznej na grub.8cm, co ma zapobiegać spękaniom odbitym asfaltu.
k) wyrównanie nieutwardzonych poboczy. Ziemia powinna być usypana poniżej rzędnej jezdni w celu umożliwienia swobodnego spływu wody z jezdni.
l) uporządkowanie terenu budowy wraz z wywózką na zwałkę pozostałych materiałów i gruzu po zakończonych robotach. Wykonawca ma zagospodarować materiał rozbiórkowy w swoim zakresie;
m) opracowanie projektu COR uzgodnienie ich we właściwych organach, a następnie wdrożenie czasowej organizacji ruchu;
n) opracowanie stałej organizacji ruchu uzgodnienie ich we właściwych organach, a następnie wdrożenie stałej organizacji ruchu o ile będzie wymagana;
o) wykonanie dokumentacji powykonawczej;
p) wykonanie powykonawczej inwentaryzacji geodezyjnej;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 230000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 19 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.) -,,ustawa Pzp”, Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie.
UZASADNIENIE
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie na składanie ofert w ww. postępowaniu tj. do dnia 29 kwietnia 2022 r. do godziny 9:00 nie została złożona żadna oferta.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 19 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.) -,,ustawa Pzp”, Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie.
UZASADNIENIE
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie na składanie ofert w ww. postępowaniu tj. do dnia 29 kwietnia 2022 r. do godziny 9:00 nie została złożona żadna oferta.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie.
| 2022-05-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |