Opracowanie dokumentacji technicznej modernizacji energetycznej budynków komunalnych
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Koninie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00140705
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-29 10:38
- Lokalizacja
- Konin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6650001214
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne i podobneUsługi projektowania architektonicznego
Wykonawcy
5 przyznanych
ARKADA BĘDZIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBędzin, PL
57 072 PLNARKADA BĘDZIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBędzin, PL
57 072 PLNARKADA BĘDZIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBędzin, PL
57 072 PLNARKADA BĘDZIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBędzin, PL
57 072 PLNARKADA BĘDZIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBędzin, PL
57 072 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.