Zaangażowanie do projektu 4 wychowawców do klubu w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży
SZPITAL WOLSKI IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00140645
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-29 10:27
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5271045483
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Wykonawcy
2 przyznane
Wojciech MijasWarszawa, PL
33 000 PLNAnna RadzkaWarszawa, PL
33 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.