Powtórne postepowanie organizacja i przeprowadzenie: kursów, szkoleń, warsztatów i wizyt zawodoznawczych dla uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół nr 3 w Bochni im. ks. prof. Józefa Tischnera
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 IM. KS. PROF. JÓZEFA TISCHNERA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00146782
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-05 18:18
- Lokalizacja
- Bochnia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8681021673
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia zawodowegoUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistegoUsługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej
Wykonawcy
5 przyznanych
STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
112 960,32 PLNOpen Bar Tomasz SzczęsnyBytom, PL
106 840 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
109 964,5 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
12 960 PLNFUNDACJA WIEDZA UMIEJĘTNOŚĆ ROZWÓJGorlice, PL
14 692,6 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.