Wykonanie, dostawa, montaż i rozruch techniczny systemu napowietrzania dla reaktora biologicznego komory tlenowej oraz stabilizacji osadu nadmiernego w Oczyszczalni Ścieków Kuślin.
Gmina Kuślin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00141145
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00141145/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-04-29 12:08
- Lokalizacja
- Kuślin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f2e0a057-b967-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 7881916730
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wyposażenie oczyszczalni ścieków
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00141145 z dnia 2022-04-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wykonanie, dostawa, montaż i rozruch techniczny systemu napowietrzania dla reaktora biologicznego komory tlenowej oraz stabilizacji osadu nadmiernego w Oczyszczalni Ścieków Kuślin.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kuślin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258916
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Emilii Sczanieckiej 4
1.5.2.) Miejscowość: Kuślin
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-316
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 614472722
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kuslin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kuslin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kuslin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie, dostawa, montaż i rozruch techniczny systemu napowietrzania dla reaktora biologicznego komory tlenowej oraz stabilizacji osadu nadmiernego w Oczyszczalni Ścieków Kuślin.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2e0a057-b967-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00141145
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00117065/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IDGO.271.1.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie, dostawa, montaż i rozruch techniczny systemu napowietrzania dla reaktora biologicznego komory tlenowej oraz stabilizacji osadu nadmiernego w Oczyszczalni Ścieków Kuślin.
Przedmiot zamówienia musi zawierać: 12 kpl balastowych rusztów napowietrzających z 14 wbudowanymi dyfuzorami talerzowymi AT 370 na każdym ruszcie, wykonane ze stali OH 18N9 zgodnym z załączonym do SWZ schematem technicznym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45252200-0 - Wyposażenie oczyszczalni ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 120663,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 128400,00 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W przedmiotowym postępowaniu złożone zostały 3 oferty. Oferta z najniższą ceną wynosi 120 663,00 zł brutto, a Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę 72 820,00 zł brutto i nie może jej zwiększyć .W związku z powyższym, Zamawiający zobligowany jest unieważnić postępowanie zgodnie z podstawą prawną wskazaną w uzasadnieniu prawnym.
| 2022-04-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |