Roboty budowlane w zakresie: 3 punktach sanitarnych istniejącej przychodni specjalistycznej, adaptacji pomieszczenia na pokój rodzica/opiekuna w ramach realizacji programu „Dostępność plus”.
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W OPOLU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00141586
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00141586/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-29 13:27
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b6b5354e-aaa4-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 7542563619
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00141586 z dnia 2022-04-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w zakresie: 3 punktach sanitarnych istniejącej przychodni specjalistycznej, adaptacji pomieszczenia na pokój rodzica/opiekuna w ramach realizacji programu „Dostępność plus”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W OPOLU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530512391
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Wincentego Witosa 26
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-401
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: alicja.samek@usk.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk.opole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://usk-opole.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane w zakresie: 3 punktach sanitarnych istniejącej przychodni specjalistycznej, adaptacji pomieszczenia na pokój rodzica/opiekuna w ramach realizacji programu „Dostępność plus”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6b5354e-aaa4-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00141586
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023351/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remonty, modernizacje i odnowienie pomieszczeń szpitala wraz z instalacjami
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Roboty budowlane w zakresie: 3 punktach sanitarnych istniejącej przychodni specjalistycznej, adaptacji pomieszczenia na pokój rodzica/opiekuna z dzieckiem oraz w węźle sanitarnym na Oddziale Chirurgii Dzieci Starszych w ramach realizacji programu „Dostępność plus”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00096097/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP/2-23/233/38/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 171275
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty budowlane w zakresie: 3 punktach sanitarnych istniejącej przychodni specjalistycznej, adaptacji pomieszczenia na pokój rodzica/opiekuna z dzieckiem oraz w węźle sanitarnym na Oddziale Chirurgii Dzieci Starszych w ramach realizacji programu „Dostępność plus” zgodnie z dokumentacją i załącznikami określonymi w załączniku do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 210.668,25 zł, natomiast wartość jedynej oferty wynosi 251.653,08 zł.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
| 2022-04-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |