Przebudowa Stadionu Miejskiego w Kłodawie
GMINA KŁODAWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00142569
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00142569/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-02 09:32
- Lokalizacja
- Kłodawa, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a8c639c7-b402-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 6662002490
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00142569 z dnia 2022-05-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa Stadionu Miejskiego w Kłodawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KŁODAWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019214
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: DĄBSKA 17
1.5.2.) Miejscowość: Kłodawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-650
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632730622
1.5.8.) Numer faksu: 632730688
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@klodawa.wlkp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.klodawa.wlkp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/klodawa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa Stadionu Miejskiego w Kłodawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8c639c7-b402-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00142569
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039888/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa Stadionu Miejskiego w Kłodawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00108708/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1983468,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest pierwszy etap przebudowy Stadionu Miejskiego w Kłodawie obejmujący:
1) usunięcie istniejącej nawierzchni trawiastej,
2) wykonanie nowej nawierzchni boiska sportowego (o wymiarach 105 x 64 m + pasy boczne) 2,00 m z trawy naturalnej z siewu,
3) na półkolu za bramką utworzenie boiska treningowego o wymiarach 14 x 40 m z trawy naturalnej z siewu,
4) piłkochwyty wysokości 5,00 m z siatki ocynkowanej powlekanej w kolorze zielonym na słupkach stalowych fi 60 i fi 80 malowanych w kolorze zielonym,
5) montaż trybun systemowych zadaszonych z siedziskami plastikowymi na 2 x 144 miejsca,
6) montaż trybun systemowych niezadaszonych z siedziskami plastikowymi na 2 x 200 miejsc,
7) wykonanie sektora dla kibiców przyjezdnych składający się z trybun systemowych na 32 miejsca, ogrodzenia metalowego wysokości 275 cm,
8) wykonanie ogrodzenia płyty boiska od strony trybun na podmurówce systemowej. Ogrodzenie z paneli z prętów stalowych zgrzewanych zamontowanych pomiędzy słupkami stalowymi z profili zamkniętych wraz z trzema furtkami i dwiema bramami,
9) wykonanie ogrodzenia od muru oporowego do budynku klubowego wraz z bramą przejazdową na ciągu pieszo – jezdnym. Ogrodzenie z paneli z prętów stalowych zgrzewanych zamontowanych na podmurówce systemowej pomiędzy słupkami stalowymi z profili zamkniętych,
10) wykonanie muru oporowego przy schodach,
11) przebudowa schodów wejściowych na boisko,
12) wykonanie chodnika z kostki brukowej wibroprasowanej w ciągu pod trybunami i dojściami do trybun,
13) wykonanie schodów i podejścia pomiędzy trybunami z kostki brukowej betonowej,
14) odtworzenie trawników po robotach wraz z konserwacją i deszczowaniem,
15) dostawa i montaż zadaszonej 6-cio osobowej kabiny dla służb medycznych, wyposażonej w fotele plastikowe z wysokim oparciem,
16) wykonanie linii kablowej,
17) wykonanie złącza kablowego,
18) instalacja oświetleniowa trybun i terenu,
19) wykonanie pomiarów elektrycznych,
20) wykonanie instalacji nawadniającej boisko,
21) wykonanie przyłącza wody wraz ze studnią.
Ponadto przedmiot zamówienia obejmuje roboty pielęgnacyjne boiska trawiastego i jego utrzymanie przez okres 18 m-cy od dnia spisania protokołu odbioru.
Szczegółowy zakres prac znajduje się w załączonej do SWZ dokumentacji.
Uwaga: Projekt budowlany dotyczy całości planowanego przedsięwzięcia, natomiast inwestycja realizowana jest etapami. Pierwszy etap obejmuje zakres robót opisany powyżej w punktach 1 – 21, a szczegółowy zakres robót pierwszego etapu zawiera przedmiar robót załączony do SWZ.
2. Ponadto realizacja zadania obejmuje także:
1) doprowadzenie i tymczasowe uzbrojenie w wodę, ścieki i energię elektryczną terenu budowy, stosownie do potrzeb wykonawcy oraz koszty ich zużycia,
2) przygotowanie, zabezpieczenie i ochronę placu budowy,
3) organizację zaplecza socjalno - warsztatowego budowy,
4) zapewnienie bieżącej obsługi geodezyjnej,
5) odtworzenie terenów przyległych do placu budowy, zniszczonych w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia, w tym m.in. nawierzchnie dróg/chodników,
6) naprawę urządzeń podziemnych uszkodzonych podczas wykonywania robót,
7) wznowienie znaków geodezyjnych w przypadku ich zniszczenia, uszkodzenia lub przesunięcia w trakcie prowadzonych robót,
8) wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej i dokumentacji powykonawczej (w 2 egz.),
9) wykonanie prób, badań, sprawdzeń i pomiarów odbiorowych przewidzianych w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, niezbędnych do odbioru przedmiotu umowy i oddania do użytkowania,
10) uporządkowanie terenu budowy, w tym wywóz materiałów i utylizacja odpadów,
11) wykonanie innych czynności niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia, w tym ewentualnego zabezpieczenia innych istniejących obiektów inżynieryjnych, np. wodociągowych, kanalizacyjnych, teletechnicznych, energetycznych, itd.,
12) uczestnictwo w naradach dotyczących postępu robót, zwoływanych przez zamawiającego,
13) niezbędne koszty przewidziane do poniesienia w trakcie realizacji przedmiotu, a niewyszczególnione w SWZ.
Wymienione powyżej koszty robót i pozostałych czynności wykonawca winien uwzględnić w cenie ofertowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45232120-9 - Roboty nawadniające
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przed otwarciem ofert poinformował, iż kwota, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 1.050.000,00 zł. W związku z tym, iż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie w/w zamówienia, unieważnia się przedmiotowe postępowanie.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2022-05-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |