,, Drezyną do Rudki” w parku krajobrazowym w Rudce w formule zaprojektuj i wybuduj – Zadanie zrealizowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza
Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00142860
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00142860/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-02 12:14
- Lokalizacja
- Siedlce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d9215637-ba60-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 8212577607
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00142860 z dnia 2022-05-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,, Drezyną do Rudki” w parku krajobrazowym w Rudce w formule zaprojektuj i wybuduj –
Zadanie zrealizowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141944750
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poniatowskiego 26
1.5.2.) Miejscowość: Siedlce
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ozp@szpital.siedlce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szpital.siedlce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/szpitalsiedlce1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
,, Drezyną do Rudki” w parku krajobrazowym w Rudce w formule zaprojektuj i wybuduj –Zadanie zrealizowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9215637-ba60-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00142860
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00121485/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZP.2810.18.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia zgodnie z zapisami PFU są :
I. Prace projektowe
Opracowanie kompletnej i wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz
z wymaganymi opiniami, uzgodnieniami i decyzjami wynikającymi z powszechnie
obowiązujących przepisów prawa.
II. Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej przez Wykonawcę
dokumentacji projektowej, zatwierdzonej przez Zamawiającego, w tym:
1) budowę niezbędnej infrastruktury dla przemieszczania się drezyną przez
Rezerwat Przyrody Rudka Sanatoryjna (zakup i montaż 2szt. kół zwrotnicowych,
zakup 2szt. drezyn), dobudowa toru postojowego dla drezyn o dł. ok. 10m oraz
przedłużenie toru przy peronie nr 2 – Szpital Rudka o ok. 15mb;
2) budowa zadaszonego mini-amfiteatru wraz z infrastrukturą (tj.: scena, zadaszenie
sceny na słupach stalowych wraz z zadaszeniem lekkim, drogi, dojścia,
utwardzenie terenu, siedzenia dla widowni na utwardzonym gruncie wraz
z miejscami przeznaczonymi dla osób poruszających się na wózkach
inwalidzkich, oświetlenie terenu , sceny, podświetlenie zadaszenia)
3) adaptacja budynku magazynowego „piwnicy" na potrzeby zaplecza amfiteatru,
w tym: remont elewacji budynku, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
wykonanie izolacji fundamentów, wykonanie izolacji stropu nad piwnicą wraz
z wymianą warstw wykończeniowych "zielony dach", wykonanie barierek na
dachu.
4) budowa urządzeń do rehabilitacji dla osób niepełnosprawnych na świeżym
powietrzu oraz leżaków ze stolikami do odpoczynku
5) budowa ścieżek i dojść;
6) urządzenie zieleni terenu obejmującego przedsięwzięcie
7) zakup i montaż oświetlenia terenu - uzupełniających istniejące instalacje
8) zakup i montaż kamer nadzoru wraz z niezbędnymi instalacjami -
uzupełniających istniejące instalacje
III. Zakup i montaż drezyn;
IV. Wykonanie niezbędnej infrastruktury ( m.in. koła zwrotnicowe, ew. przedłużenie linii tramwaju konnego);
V. Zakup i montaż leżaków ze stolikami;
VI. Zakup i montaż urządzeń do rehabilitacji na świeżym powietrzu;
VII. Urządzenie zieleni na obszarze obejmującym projekt.
VIII. Przeprowadzenie niezbędnego szkolenia z zakresu podstawowej obsługi technicznej drezyn (w zakresie użytkowania, obsługi technicznej i konserwacji) osób wskazanych przez Zamawiającego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31527210-1 - Latarnie
33100000-1 - Urządzenia medyczne
34431000-7 - Rowery niewyposażone w silniki
34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
35125300-2 - Kamery bezpieczeństwa
39113600-3 - Ławki
39121200-8 - Stoły
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45223810-7 - Konstrukcje gotowe
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia: 650 000,00 zł brutto. Oferty złożona przez wykonawców tj. :Miejski Krajobraz Sp. z o.o. Polska, ul. Nowolipki 19A lok. 9 01-006 Warszawa., zawiera cenę 1 279 200,00 zł brutto;
Plichta Trade Wojciech Plichta, ul. Kościuszki 14/6, 05-300 Mińsk Mazowiecki, zawiera cenę 1 303 800,00 zł.
| 2022-05-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |