„Dokończenie robót przerwanych i kontynuacja robót uzupełniających w obiekcie Gminnej Biblioteki Publicznej w Urszulinie”
Gminna Biblioteka Publiczna w Urszulinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00144356
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00144356/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-04 13:13
- Lokalizacja
- Urszulin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bde4c23e-c9c8-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5651345783
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie bibliotek multimedialnychInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne hydrauliczneTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie płytekRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00144356 z dnia 2022-05-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Dokończenie robót przerwanych i kontynuacja robót uzupełniających w obiekcie Gminnej Biblioteki Publicznej w Urszulinie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminna Biblioteka Publiczna w Urszulinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110200314
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 31
1.5.2.) Miejscowość: Urszulin
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-234
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gbpurszulin@op.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gbpurszulin.bip.mbnet.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gbpurszulin.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dokończenie robót przerwanych i kontynuacja robót uzupełniających w obiekcie Gminnej Biblioteki Publicznej w Urszulinie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bde4c23e-c9c8-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00144356
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00028977/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Dokończenie robót przerwanych i kontynuacja robót uzupełniających w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Urszulinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
"Przebudowa i rozbudowa obiektów bibliotek na potrzeby multimedialnych ekspozycji dotyczących dziedzictwa kulturowego Polesia" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Oś Priorytetowa 7 Ochrona dziedzictwa kulturowego i naturalnego.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00079100/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GBP/271/5/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 97500,09 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2.1. Część pierwsza zamówienia: „Dokończenie robót przerwanych i kontynuacja robót uzupełniających – remont pomieszczeń piwnic wraz z dostosowaniem obiektu do przepisów p.poż.” której zakres obejmuje między innymi: roboty rozbiórkowe i demontażowe,
wykonanie przejść przeciwpożarowych,
wykonanie tynków zwykłych lub gipsowych,
naprawa sufitu podwieszonego kasetonowego (pomieszczenie łazienek),
przygotowanie podłoża oraz ułożenie płytek ceramicznych na klej,
montaż okien aluminiowych p.poż EI60,
montaż drzwi wewnętrznych EI60,
montaż drzwi wewnętrznych EI30,
montaż drzwi wewnętrznych EIS60,
demontaż przewodów wentylacyjnych z blachy stalowej w pom. piwnicznych,
wykonanie instalacji hydrantowej wraz z zaworami pierwszeństwa
i montażem szafek hydrantowych,
sprawdzenie szczelności instalacji klimatyzacji, jej ewentualne uszczelnienie i napełnienie czynnikiem chłodzącym wraz z podłączeniem i rozruchem,
wykonanie wentylacji pomieszczeń piwnicznych,
kompleksowe sprzątanie wszystkich pomieszczeń po przeprowadzonych pracach budowlanych.
wykonanie i przygotowanie dokumentacji powykonawczej wraz z złożeniem dokumentacji do Państwowej Straży Pożarnej i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna celem uzyskania pozwolenia na użytkowanie,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212331-5 - Roboty budowlane w zakresie bibliotek multimedialnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 88265,62 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2.2. Część druga zamówienia: „Dokończenie robót przerwanych i kontynuacja robót uzupełniających – roboty na dachu” której zakres obejmuje między innymi: izolowanie termiczne kanałów wentylacyjnych i kanalizacyjnych wraz z uszczelnieniem przejścia instalacyjnego przez przegrodę – dach,
obudowa kominów płytami OSB,
obróbki blacharskie dachowe,
montaż kratek wentylacyjnych w obudowywanych kominach,
roboty związane z rynnami i rurami spustowymi
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
4.5.5.) Wartość części: 9234,47 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak złożonych ofert
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak złożonych ofert
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-05-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |