WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH POLEGAJĄCYCH NA PRZEBUDOWIE BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO POŁOŻONEGO PRZY AL. NIEPODLEGŁOŚCI 652A W SOPOCIE

GMINA MIASTA SOPOTU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00145525
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00145525/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-05 10:34
Lokalizacja
Sopot, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d893708f-963f-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
5851411941
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnychRoboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnegoRoboty budowlane w zakresie mieszkańRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie ścianek działowychPokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekKładzenie i wykładanie podłóg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE 'AGAD' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL · lot 0
3 841 740,26 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00145525 z dnia 2022-05-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH POLEGAJĄCYCH NA PRZEBUDOWIE BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO POŁOŻONEGO PRZY AL. NIEPODLEGŁOŚCI 652A W SOPOCIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA SOPOTU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675563

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 25/27

1.5.2.) Miejscowość: Sopot

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-704

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 58 52 13 762

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.sopot.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sopot.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d893708f-963f-11ec-9bc1-c2db95d08897

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH POLEGAJĄCYCH NA PRZEBUDOWIE BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO POŁOŻONEGO PRZY AL. NIEPODLEGŁOŚCI 652A W SOPOCIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d893708f-963f-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00145525

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000425/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie i przebudowie budynku przy ul. Niepodległości 652 A w Sopocie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00069750/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.IN.2022.MSt

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi wykonanie wszystkich Robót budowlanych polegających na przebudowie „pod klucz” budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego przy al. Niepodległości 652a w Sopocie. Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe wykonanie całości robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (zwaną dalej STWiORB), stanowiącą załącznik do SWZ i wszelkich czynności niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia oraz oddania obiektu do użytkowania. Wykonanie robót budowlanych obejmuje w szczególności:
1) Osuszenie budynku,
2) Naprawę i wzmocnienie fundamentów,
3) pogłębienie posadzki piwnicy,
4) Wyburzenie części ścian wewnętrznych,
5) Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej i termicznej,
6) Usunięcie nieczynnych instalacji technicznych,
7) Usunięcie wtórnych przemurowań,
8) Usunięcie wtórnych tynków i ich odtworzenie,
9) Remont elewacji
10) Usuniecie i odtworzenie stopnia betonowego,
11) Naprawa pęknięć murów,
12) Naprawa uszkodzonych nadproży ceglanych,
13) Odtworzenie wątku ceglanego elewacji,
14) Rozbiórkę i odtworzenie kominów,
15) Wykonanie nowych ścian wewnętrznych;
16) Zamurowanie części otworów,
17) Wykonanie izolacji akustycznych,
18) Demontaż schodów wejściowych i wykonanie nowych schodów wejściowych żelbetowych,
19) Wykonanie nowych schodów z piwnicy na parter,
20) Naprawa i zabezpieczenie drewnianych schodów prowadzących z parteru na piętro,
21) Wzmocnienie i zabezpieczenie stropów drewnianych,
22) Wykonanie opaski drenażowej,
23) Wykonanie opaski żwirowej wokół budynku,
24) Rozbiórkę i wymianę pokrycia dachowego,
25) Naprawę elementów więźby dachowej,
26) Wymianę rynien i rur spustowych,
27) Wykonanie obróbek blacharskich,
28) Wymianę stolarki okiennej,
29) Wymianę stolarki drzwiowej,
30) Wykonanie robót tynkarskich,
31) Wykonanie robót posadzkowych,
32) Ułożenie płytek,
33) Wykonanie robót malarskich,
34) Wykonanie instalacji ciepłej i zimnej wody,
35) wykonanie kanalizacji sanitarnej,
36) usunięcie instalacji gazowej,
37) wykonanie instalacji c.o.,
38) wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej,
39) Wykonanie instalacji elektrycznych,
40) Wykonanie instalacji teletechnicznych,
41) Wykonanie instalacji odgromowej,
42) przebudowę przyłącza wodociągowego,
43) wykonanie przyłącza kanalizacji sanitarnej,
44) wykonanie przyłącza kanalizacji deszczowej,
45) dostawa i montaż węzła ciepła
46) dostawę zlewozmywaków
Wykonanie innych robót i czynności niezbędnych do wykonania przedmiotu Zamówienia i oddania budynku do użytkowania, w tym, o ile zajdzie potrzeba, wykonanie projektów montażowych i warsztatowych, które Wykonawca wykona własnym staraniem i na własny koszt.
Roboty będą wykonywane na podstawie dokumentacji projektowej Zamawiającego oraz wg wymagań Zamawiającego zamieszczonych w SWZ, przekazanej decyzji o pozwoleniu na budowę, decyzji konserwatora zabytków z pozwoleniem na prowadzenie robót, w zakresie i zgodnie z wymaganiami techniczno-budowlanymi określonymi w Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (wyszczególnionych w Załącznikach do SWZ_dokumentacja w postępowaniu) w terminach zgodnie z harmonogramem rzeczowo-finansowym, o którym mowa w §9 ust. 6 pkt 7 wzoru Umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45211000-9 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych

45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego

45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3841740,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4394034,48 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3841740,26 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiebiorstwo Remontowo - Budowlane "AGAD" Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871662583

7.3.3) Ulica: Chrzanowskiego 23 B

7.3.4) Miejscowość: Toruń

7.3.5) Kod pocztowy: 87-100

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3841740,26 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 360 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-05-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane