DOSTAWA I MONTAŻ DŹWIGU ELEKTRYCZNEGO (DOSTOSOWANEGO DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH) W KONSTRUKCJI SAMONOŚNEJ PRZESZKLONEJ DLA BUDYNKU ŚLĄSKIEGO OŚRODKA DORADZTWA ROLNICZEGO ODDZIAŁ BIELSKO-BIAŁA
Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00147078
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00147078/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-06 08:58
- Lokalizacja
- Częstochowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c2fc11b1-c087-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 5731288248
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00147078 z dnia 2022-05-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
DOSTAWA I MONTAŻ DŹWIGU ELEKTRYCZNEGO (DOSTOSOWANEGO DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH) W KONSTRUKCJI SAMONOŚNEJ PRZESZKLONEJ DLA BUDYNKU ŚLĄSKIEGO OŚRODKA DORADZTWA ROLNICZEGO ODDZIAŁ BIELSKO-BIAŁA
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 002765534
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kardynała Stefana Wyszyńskiego 70/126
1.5.2.) Miejscowość: Częstochowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-202
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 0-34/377-01-17
1.5.8.) Numer faksu: 0-34/362-04-89
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@odr.net.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.czwa.odr.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.czwa.odr.net.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Doradztwo rolnicze
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA I MONTAŻ DŹWIGU ELEKTRYCZNEGO (DOSTOSOWANEGO DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH) W KONSTRUKCJI SAMONOŚNEJ PRZESZKLONEJ DLA BUDYNKU ŚLĄSKIEGO OŚRODKA DORADZTWA ROLNICZEGO ODDZIAŁ BIELSKO-BIAŁA2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2fc11b1-c087-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00147078
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00075507/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej z dostawą i montażem dźwigu elektrycznego dla budynku Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Oddział Bielsko-Biała przy ul. Boruty Spiechowicza 24.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00127071/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ŚODR_CZ/01/04/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 0 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowią roboty budowlane polegające na dostawie i montażu dźwigu elektrycznego dostosowanego dla osób niepełnosprawnych, w konstrukcji przeszklonej samonośnej, dla budynku Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Oddział Bielsko-Biała ul. Generała Mieczysława Boruty Spiechowicza 24.
Zamówienie obejmuje:
1) dostawę i montaż kompletnego, fabrycznie nowego dźwigu osobowego wraz z oprzyrządowaniem;
2) przeprowadzenie testów i wykonanie dokumentacji odbiorczej dźwigu;
3) przeprowadzenie oceny zgodności przy udziale Urzędu Dozoru Technicznego;
4) wykonanie prób, odbioru i rozruchu urządzenia dźwigowego z udziałem wymaganych instytucji, w tym Urzędu Dozoru Technicznego i Zamawiającego;
5) uzyskanie rejestracji i dopuszczenia do eksploatacji dźwigu przez Urząd Dozoru Technicznego;
6) dostarczenie dokumentacji technicznej dźwigu (DTR) z instrukcją obsługi, konserwacji i eksploatacji
w języku polskim.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45313100-5 - Instalowanie wind
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3) PZP. Cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia a zamawiający nie może zwiększyć tej kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 741259,5 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 791534,25 PLN
| 2022-05-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |