Wykonanie robót zewnętrznych w ramach przebudowy i remontu budynku w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym UMCS.
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00146915
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00146915/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-06 08:05
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b931b36b-955a-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 7120103692
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówPokrywanie podłógRoboty malarskie
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00146915 z dnia 2022-05-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót zewnętrznych w ramach przebudowy i remontu budynku w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym UMCS.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001353
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Marii Curie-Skłodowskiej 5
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-031
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 537 59 65
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@umcs.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umcs.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.umcs.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót zewnętrznych w ramach przebudowy i remontu budynku w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym UMCS.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b931b36b-955a-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00146915
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00067314/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP/6-2022/DZP-p
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót zewnętrznych w ramach przebudowy budynku murowanego w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym UMCS, ul. Albrechtówka 3B, 24-120 Kazimierz Dolny.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45432130-4 - Pokrywanie podłóg
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
1. Odrzucenie ofertyZamawiający odrzucił ofertę Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia INS-BUD PWHU S.C. Dariusz Droździel, Mirosław Szabat z siedzibą w Lublinie, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 12) ustawy, gdyż Wykonawca, nie wyraził pisemnej zgody na przedłużenie terminu związania ofertą.
Uzasadnienie:
Zamawiający w dniu 06 kwietnia 2022r. na podstawie art. 307 ust. 2 ustawy zwrócił się do Wykonawcy za pośrednictwem Platformy SmartPzp o wyrażenie zgody na przedłużenie terminu związania ofertą o 30 dni, tj.: do dnia 12 maja 2022r. Wykonawca w dniu 07 kwietnia 2022r. złożył oświadczenie, zgodnie z którym poinformował Zamawiającego, że „w związku z rosnącymi cenami materiałów niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia na warunkach wynikających z oferty i dokumentacji przetargowej nie wyrażamy zgody na przedłużenie terminu związania ofertą”. Złożone oświadczenie Wykonawcy wypełnia ustawową przesłankę odrzucenia oferty, wskazaną w uzasadnieniu prawnym.
2. Unieważnienie postępowania
Zamawiający unieważnił postępowanie, ponieważ jedyna złożona oferta w postępowaniu została odrzucona.
Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu została złożona jedna oferta przez Wykonawcę INS-BUD PWHU S.C. Dariusz Droździel, Mirosław Szabat z siedzibą w Lublinie, a wobec ziszczenia się przesłanki odrzucenia oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 12) ustawy, w postępowaniu nie pozostaje żadna oferta podlegająca ocenie.
| 2022-05-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |