MODERNIZACJA BUDYNKU MIENIA GMINNEGO UL. RYNEK 11 NA POTRZEBY FUNKCJONOWANIA MOPS W MAKOWIE PODHALAŃSKIM.
Gmina Maków Podhalański
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00146696
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00146696/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-05 15:27
- Lokalizacja
- Maków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a7f01c25-a919-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 5521584963
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00146696 z dnia 2022-05-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA BUDYNKU MIENIA GMINNEGO UL. RYNEK 11 NA POTRZEBY FUNKCJONOWANIA MOPS W MAKOWIE PODHALAŃSKIM.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Maków Podhalański
1.3.) Oddział zamawiającego: JST
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181959
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna
1.5.2.) Miejscowość: Maków
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-220
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 338749740
1.5.8.) Numer faksu: 338749751
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@makow-podhalanski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.makow-podhalanski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://makow-podhalanski.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MODERNIZACJA BUDYNKU MIENIA GMINNEGO UL. RYNEK 11 NA POTRZEBY FUNKCJONOWANIA MOPS W MAKOWIE PODHALAŃSKIM.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7f01c25-a919-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00146696
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00032883/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja budynku mienia gminnego na potrzeby MOPS w Makowie Podhalańskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00093055/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.06.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 383485,34 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: MODERNIZACJA BUDYNKU MIENIA GMINNEGO UL. RYNEK 11 NA POTRZEBY FUNKCJONOWANIA MOPS W MAKOWIE PODHALAŃSKIM.
Zakres prac obejmuje wykonanie prac budowlanych polegających na dostosowaniu pomieszczeń wewnątrz budynku będącego w gminnej ewidencji zabytków do obowiązujących standardów funkcjonalno-użytkowych na potrzeby funkcjonowania Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Makowie Podhalańskim w budynku mienia gminnego mieszczącego się w Makowie Podhalańskim ul. Rynek 11, nr ewid. działki 5808. Prace obejmują wykonanie prac budowlanych: w piwnicy, na I piętrze oraz w pomieszczeniu na półpiętrze, które polegają na modernizacji wewnętrznej instalacji elektrycznej, wymianie drzwi wewnętrznych na nowe, ogólne prace budowlane, wymianę lamp oświetlenia wewnętrznego na oświetlenie energooszczędne typu LED, wykonanie izolacji podłóg wraz z wykonaniem nowej posadzki z płytek, odnowienie posadzek zabytkowych. Prace budowalne na zewnątrz budynku związane z termomodernizacją elewacji tylnej oraz prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół budynku.
2. Podstawowe parametry budynku objętego przedmiotem zamówienia:
1) powierzchnia zabudowy wg PN-ISO 9836 – 339,66 m2
2) powierzchnia użytkowa – 724,15,0 m2
3) wysokość budynku – 13,50 m
4) liczba kondygnacji – 2 (dwie) nadziemne i 1 (jedna) podziemna
5) kubatura budynku wg PN-ISO 9836 – 5072 m3
6) szerokość – 23,78 m
7) lokalizacja inwestycji – działki o nr ewidencyjnym 5808 jednostka ewidencyjna Maków Podhalański.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje następujący zakres robót:
1) Roboty rozbiórkowe
2) Roboty budowlane
3) Wykonanie gładzi z malowaniem, układanie glazury
4) Instalacje elektryczne
5) Prace termomodernizacyjne elewacji budynku
6) Prace związane z zagospodarowaniem terenu
4. Wykonawca wybrany do realizacji zadnia winien zastosować właściwe materiały umożliwiające osiągnięcie właściwych założeń energetycznych, estetycznych i funkcjonalnych budynku wynikających z obecnie obowiązujących norm i przepisów budowlanych.
Przy kalkulacji oferty Wykonawca powinien uwzględnić również:
a. wykonanie wszelkich niezbędnych prób, badań oraz sprawdzeń
b. odpowiednie oznakowanie i zabezpieczenie placu budowy z zachowaniem zasady szczególnej ostrożności oraz przepisów bhp i p.poż.
c. ubezpieczenie przedmiotu umowy od ryzyk budowlanych do wysokości wartości zawartego kontraktu na czas realizacji umowy z Zamawiającym.
5. Dokumentacja prowadzonego postępowania może wskazywać dla niektórych materiałów i urządzeń znaki towarowe lub pochodzenie. Zamawiający zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy PZP dopuszcza składanie ofert równoważnych, a wszelkie towary określone w dokumentacji pochodzące od konkretnych producentów, określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać towary, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego, w celu osiągnięcia rezultatów projektu. Zamawiający przy opisie przedmiotu zamówienia wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych parametrach lub lepszych. Posługiwanie się nazwami producentów / produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Wykonawca, który zastosował produkt równoważny, ma obowiązek wskazać w swojej ofercie, jakie materiały lub urządzenia zostały zamienione, i określić, jakie materiały i urządzenia w ich miejsce proponuje, podając ich parametry techniczne.
6. Zgodnie z art. 101 ust. 4 i 5 ustawy PZP Zamawiający dopuszcza zastosowanie przez Wykonawców rozwiązań równoważnych w stosunku do rozwiązań opisanych w niniejszej SWZ. Wykonawca, który powoła się na zastosowanie rozwiązań równoważnych opisywanych w opisie przedmiotu zamówienia, jest zobowiązany wykazać Zamawiającemu w złożonej ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że oferowane przez niego roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego w dokumentacji technicznej wykonania i odbioru robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 405908,97 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 469808,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 457454,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JULKAR Kompleksowe Usługi Budowlane Agnieszka Chromy
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5521278657
7.3.3) Ulica: Bieńkówka 650
7.3.4) Miejscowość: Bieńkówka
7.3.5) Kod pocztowy: 34-212
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 457454,98 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
ZADANIE JEST FINANSOWANE ZE ŚRODKÓW FUNDUSZU PRZECIWDZIAŁANIA COVID-19 Z BUDŻETU PAŃSTWA W RAMACH KONKURSU „ROSNĄCA ODPORNOŚĆ”| 2022-05-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |