Usługi ochrony mienia z podziałem na części:
LASY PAŃSTWOWE OŚRODEK TRANSPORTU LEŚNEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00248195
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-10-27 14:10
- Lokalizacja
- Świebodzin, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9270003295
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ochroniarskieUsługi dozoruUsługi portierskieObsługa instalacji grzewczych
Wykonawcy
2 przyznane
'RAVEN J.M. KRUK' SPÓŁKA JAWNAZielona Góra, PL
104 299,08 PLN'RAVEN J.M. KRUK' SPÓŁKA JAWNAZielona Góra, PL
104 299,08 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.