Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych (tonery, bębny) oraz części i akcesoriów (zespoły grzewcze fusery) do sprzętu biurowego i informatycznego
Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00175438
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-09 11:31
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8510309692
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Toner do drukarek laserowych/faksówCzęści i akcesoria do maszyn biurowychBębny do maszyn biurowychWkłady drukujące
Wykonawcy
9 przyznanych
ECOBLACK S.C. M. Szewczyk, Ł. Baran 1EKielce, PL
50 000 PLN"KSERO CONTAKT" JANUSZ PĘSKI, MARIUSZ SMÓLSKI SPÓŁKA JAWNASzczecin, PL
70 000 PLNECOBLACK S.C. M. Szewczyk, Ł. Baran 1EKielce, PL
250 000 PLNGOLDEN LINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
15 000 PLNPIOTR SÓJKAWarszawa, PL
25 000 PLNPIOTR SÓJKAWarszawa, PL
50 000 PLNECOBLACK S.C. MATEUSZ SZEWCZYK, ŁUKASZ BARANKielce, PL
70 000 PLNECOBLACK S.C. MATEUSZ SZEWCZYK, ŁUKASZ BARANKielce, PL
15 000 PLNPIOTR ŻAKGorzów Wielkopolski, PL
180 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.